خانه > فرهنگ و هنر > سریال بچه مهندس 3 ، بازیگران و خلاصه داستان سریال بچه مهندس

سریال بچه مهندس 3 ، بازیگران و خلاصه داستان سریال بچه مهندس

سریال بچه مهندس 3 ، بازیگران و خلاصه داستان سریال بچه مهندس

سریال بچه مهندس 3 به کارگردانی علی غفاری برای پخش از شبکه دو سیما ساخته می شود و در آن بازیگران بنامی چون فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی،  کامران تفتی و روزبه حصاری به ایفای نقش پرداختند. در ادامه به معرفی تمام بازیگران و خلاصه داستان فصل سوم سریال بچه مهندس می پردازیم.

اسامی بازیگران سریال بچه مهندس 3 و خلاصه داستان 

سریال بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری ساخته شده و برای پخش در شبهای ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما انتخاب شده است. از  لوکیشن‌های این سریال می‌توان به دانشگاه امیرکبیر، خوابگاه دانشگاه علامه طباطبایی و … اشاره کرد.

تهیه کنندگی این سریال  35 قسمتی را سعید سعدی بر عهده داشته است.

حسن وارسته به همراه امیر شاداب دو فصل از سریال «بچه مهندس» را به نگارش درآوردند. فصل ابتدایی این سریال توسط سجاد ابوالحسنی به نگارش درآمد. در این سریال شخصیت جواد جوادی اصلی‌ترین شخصیت این سریال است و از کودکی تا جوانی وی به تصویر کشیده می‌شود. او در یک پرورشگاه بزرگ می‌شود و در نهایت و در فصل سه نخبه دانشجو می‌شود.

داستان سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت اصلی مطرح می‌شود. فصل اول این سریال در ماه رمضان 97 و فصل دوم آن در زمستان 97 از شبکه دو سیما پخش شد.

بازیگران سریال بچه مهندس 3

یونا تدین بازیگر کودکی، مانی رحمانی بازیگر نوجوانی و روزبه حصاری بازیگر جوانی شخصیت جواد جوادی هستند.

 فرهاد قایمیان، کامران تفتی، ثریا قاسمی، روزبه حصاری، سعید کریمی، مهشید جوادی، کاوه سماک باشی، فرناز رهنما، حدیث چهره پرداز، خیام وقارکاشانی، مهسا مهجور، سارا شاهرودیان، بهنام مومنی، مهرزاد جعفری، مانی رحمانی، عباسعلی نورایی، حسن ولیخانی، منصور غنی جاهد، حمید عرب سرخی، امیر شاداب، حمید شهیری، عسل غروی،  سید مهرداد ضیایی، کریم اکبری مبارکه،عباس جمشیدی فر ، فرید قبادی،کریم قربانی، اتابک نادری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، فریده دریا مج، شیوا خسرو مهر، آرش نوذری، احسان امانی، احسان مهدی، حسن اسدی، محمود خسرومنش، امید ماهر، نسیم باقریان، یاسمن قلی پور، زهرا دباغیان از جمله بازیگران فصل سوم «بچه مهندس 3» هستند.

روزبه حصاری

روزبه حصاری در سریال بچه مهندس 3

روزبه حصاری در فصل سوم سریال بچه مهندس ایفاگر نقش جواد جوادی می باشد. او متولد دوازدهم بهمن 1366 در تهران است. روزبه حصاری در یک خانواده کم جمعیت به دنیا آمده و در مدرسه تیزهوشان تحصیل کرده و در دانشگاه نیز رشته مهندسی صنایع خوانده است. وی به جز بازیگری در سینما و تلویزیون در زمینه موسیقی نیز فعالیت هایی دارد. او بازیگری را از سال 1388 با تئاتر شروع کرده، و در فیلم و سریال هایی نیز به ایفای نقش پرداخته، که از مهمترین سریال تلویزیونی می توان به سریال یادآوری به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل اشاره کرد.

روزبه حصاری بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

روزبه حصاری: فصل سوم سریال بچه مهندس هیجان و تفاوت خاصی دارد

فصل سوم سریال بچه مهندس هیجان و تفاوت خاصی دارد

روزبه حصاری درباره اینكه پیش از بازی در این سریال تا چه حد با شخصیت جواد در فصل‌های قبلی آشنایی داشته بیان كرد: من هم مانند بسیاری از مخاطبان این سریال با داستان آشنا قصه را دنبال كرده بودم و به نظرم سریال قابل توجهی بود. از طرفی یكی از سریال‌های پرمخاطب تلویزیون هم محسوب می‌شود. در كنار این مسائل بسیاری از دوستان من هم در این سریال بازی كردند و به همین دلیل بیننده سریال بودم.

وی در پاسخ به این سوال كه مسیر زندگی جواد در فصل سوم به چه سمت و سویی كشیده می‌شود و چه اتفاقاتی را در زندگی رقم خواهد زد، توضیح داد: اتفاقا بسیاری از دوستان و حتی مردم كه متوجه شدند قرار است من این نقش را بازی كنم، مدام از من می‌پرسیدند سرنوشت جواد چه خواهد شد. فكر می‌كنم ما در فصل سوم با یك جنس روایت متفاوت از دو فصل قبلی روبه‌رو خواهیم بود، اما به معنای خوب یا بد نیست. صرفا منظورم تفاوت است كه این تفاوت در 30 سالگی برای مخاطب محرز می‌شود. ضمن این‌كه جنبه‌هایی كه به قصه اضافه شده، آن هم به واسطه موقعیت‌هایی كه جواد درگیر آنها خواهد شد، هیجان و تفاوتی را نسبت به دو فصل قبلی در بر خواهد داشت.

وی همچنین ادامه داد: البته ما به گذشته جواد اشاره خواهیم كرد و فراموش نخواهد شد كه جواد جوادی، كودكی است كه در پرورشگاه بزرگ شده و حالا در آستانه 30سالگی به یك بالندگی می‌رسد. اما درباره شخصیت جواد هم باید بگویم خیلی برای من از همان ابتدا شخصیت ملموس و دوست داشتنی‌ای بود. درباره این شخصیت هم خیلی با كارگردان و نویسنده گپ زدیم و صحبت كردیم و همواره با هم در حال تعامل هستیم تا شخصیت جواد را جدا از نقش وی در فصل‌های قبل نبینیم، چون قصه بعد از چند سال اتفاق می‌افتد كه ما نمی‌بینیم.

بازیگران سریال بچه مهندس

شیوا خسرومهر

شیوا خسرومهر بازیگر سریال بچه مهندس

شیوا خسرومهر یکی از بازیگران این سریال است. او در مصاحبه با خبرگزاری صبا، درباره ی نقش خود بین کرده: من نقش «زهرا خانم» را در این مجموعه ایفا می کنم. فرهاد قائمیان نقش همسر و مهشید جوادی نقش دختر من را بازی می‌کنند و ما یک خانواده سه نفره را تشکیل داده‌ایم. «زهرا خانم» یک زن خانه‌دار است و به شدت مادر و همسر خوبی است و پشت همسر و فرزند خود را خالی نمی‌کند و به همین دلیل خانواده موفقی هستند.

خسرومهر افزود: نگاه خوب و مثبت نسبت به چارچوب خانواده را در این قصه می بینیم و از بیرون چفت و بست خوب و جا افتاده ای دارد. کاراکتر «زهرا خانم» کاراکتری دوست داشتنی است و البته دست به خیر هم دارد و به اصطلاح یک آچار فرانسه خوبی برای خانواده و محله است.

وی درباره همکاری خود با علی غفاری کارگردان این سریال مطرح کرد: «بچه مهندس ۳» اولین همکاری من با علی غفاری است. ایشان به شدت فردی ریز بین، دقیق و حساس است. علی غفاری کارگردانی است که بسیار روی قصه تسلط دارد و اگر فیلمنامه مشکلی داشته باشد سریع و همان سر صحنه اصلاح می کند.

او می داند که چه می خواهد و دکوپاژ شده سر صحنه حاضر می‌شود. با وجود آن که این سریال اولین همکاری من با علی غفاری است اما امیدوارم دوباره با ایشان در پروژه‌های بعدی همکاری کنم.

خلاصه داستان سریال بچه مهندس 3

عوامل سریال 

دیگر عوامل سریال بچه مهندس 3 عبارتند از کارگردان: علی غفاری، سرپرست گروه کارگردانی و برنامه ریزی: علی کریمی، دستیار اول کارگردان: کتایون درخشان، دستیاران کارگردان: فهیمه موسوی و سارا رضایی، نویسنده: حسن وارسته، امیر شاداب و رضا خمسه، طراح چهره پردازی: محسن بابایی مجری مرد، ناصر آغاسی و سارا ناز یزدانی، دستیار چهره پردازی: مزلقانی، طراح صحنه: حمید شهیری، دستیار صحنه: حامد علیخانی و وحید حیدری، مدیر تولید: یاسر سلیمانی، مدیر تصویربرداری: یونس سبزی، گروه فیلمبرداری: اشکان کلهر، سعید موگویی، امیر دلاوری، وحید باقری، اسماعیل واشقانی، سام شهاب آبادی، شهرام رنجبر و میلاد جعفری، صدابردار: محمد شیوندی، دستیاران صدابردار: حامد شبوندی و سهیل میرطاهری، تدوین: ناصر فخری، دستیار تدوین: مهدیه فرزین، جلوه های بصری: حسن ایزدی.

فصل سوم سریال بچه مهندس

دستیار برنامه ریزی: محمد جواد سعدی، مدیر تدارکات اداری: ملیحه فرج الهی، مدیر تدارکات مالی: آرزو قوام، مدیران تدارکات: مراد خانه زاد و عبدالرضا بهرامی، همیاران تدارکات: میلاد شعبانی، محمد رضا کریمی، میثم فراهانی و علی عزیزی، حمل ونقل: داود فاضلی، علیرضا صالحی، رجب علی بهرامی، رضا مزیکی، حسین رجب پور، علی پناه، مرتضی حسینی و محمد عادلی، مدیر صحنه: مصطفی آذرنوش، طراح لباس: مژگان عیوضی، دستیاران طراع لباس: فاطمه محمدی و عبد فره داعی، منشی صحنه: النار کوتی، عکاس پشت صحنه: امین مرادی، تصویربردار پشت صحنه: زهرا مشکاتی، گروه پشتیبانی: محمد پروانی و میلاد شعبانی، آشپز: رزاق علی بخشی و حسن حسین نزاد، سینومبیل: محمد کاظمی و کامبیز پوراسدی و پشتیبانی فنی: رضا عسگریان.

برگرفته از: صبا

حتما ببینید

بیوگرافی بازیگران سریال فوق لیسانسه ها + اسامی و عکس بازیگران

اسامی بازیگران سریال فوق لیسانسه ها + عکس و بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی بازیگران سریال فوق لیسانسه ها در این بخش، به معرفی و بیوگرافی بازیگران سریال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *