ساعت پخش و تکرار سریال دلدادگان از شبکه آی فیلم + داستان و بازیگران

ساعت پخش و تکرار سریال دلدادگان از شبکه آی فیلم + داستان و بازیگران

بازپخش سریال پرمخاطب دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی در کنداکتور پخش شبکه آی فیلم قرار گرفته است و اولین قسمت آن روز یکشنبه 12 آبان ماه ساعت 22:00 شروع می شود.

ساعت پخش و تکرار سریال دلدادگان از شبکه آی فیلم +  داستان و بازیگران

مجموعه تلویزیونی دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی از روز یکشنبه 12 آبان جایگزین سریال یوسف پیامبر در شبکه آی فیلم می شود.

 «دلدادگان» به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی در ۶۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای به قلم مهدی محمد نژادیان و بابک کایدان نگارش شده است. این سریال در سه فاز تولید شده که دو فاز آن در ارتباط با زمان حال و یک فاز، زمان گذشته یعنی اوایل انقلاب اسلامی را از سال 55-56 به بعد تا دوران جنگ روایت می‌کند.

«دلدادگان»  ملودرامی خانوادگی است که داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدمهای این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مهدی صبائی، افسانه ناصری، سمیرا حسن‌پور، سیروس همتی، پانته‌آ بهرام، مسعود رایگان، مهرانه مهین‌ترابی و شاهرخ استخری، سیامک صفاریان، ‌ملیکا شریفی‌نیا و مسعود دلخواه در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

زمان پخش سریال دلدادگان در شبکه آی فیلم

زمان پخش سریال دلدادگان در شبکه آی فیلم

سریال «دلدادگان» از یکشنبه ۱2 آبان، هر شب (به جزء پنج شنبه ها) ساعت 22:۰۰ روانه آنتن شبکه آی فیلم خواهد شد و تکرار این مجموعه تلویزیونی  ساعت ۰۶:۰۰ و ۱۴:۰۰ بعد از ظهر روز بعد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *