زمان پخش سریال وارش مشخص شد + معرفی بازیگران و خلاصه داستان

2/5 - (3 امتیاز)

زمان پخش سریال وارش مشخص شد + معرفی بازیگران و خلاصه داستان

زمان پخش سریال وارش به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید مشخص شد و این سریال قرار است بعد از اتمام مجموعه تلویزیونی فوق لیسانسه ها به روی آنتن شبکه سه سیما برود.

زمان پخش سریال وارش 

سریال وارش با نام قبلی «بهترین سالهای زندگی ما» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید بزودی پخش خود را از شبکه سیما آغاز می کند.

احمد کاوری در مصاحبه ای که به تازگی انجام داده درباره فعالیت هایش به خبرگزاری مهر گفته است: به تازگی کار ساخت سریال ۳۴ قسمتی «وارش» را به پایان رسانده ام که پیش از این «بهترین سالهای زندگی ما» نام داشت از همین رو قرار است این سریال در ابتدای فصل زمستان و بعد از پخش «فوق لیسانسه ها» از شبکه سه سیما روی آنتن برود.

وارش از روز یکشنبه (17 آذر) هر شب ساعت 20:45 از شبکه سه پخش و تکرار سریال نیز ساعات 01:30  بامداد ، 10:00 صبح و 14:30 بعد از ظهر روز بعد  خواهد بود.

معرفی بازیگران و خلاصه داستان سریال وارش

معرفی بازیگران و خلاصه داستان سریال وارش

این سریال  به روایتی از دهه 30 می‌پردازد و قصه‌ای پرفراز و نشیب را به تصویر می‌کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می‌رسد. تنوع جغرافیایی لوکیشن‌های این سریال از جمله ویژگی‌های آن است.

علیرضا کمالی، بهنام تشکر، علیرضا جلالی تبار، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری، داریوش کاردان، ، شهرام قائدی، رحیم نوروزی، رامین راستاد، مهدی امینی‌خواه، سهیلا رضوی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، الهام طهموری، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، نسرین بابایی، افشین سنگچاپ، آوا دارویت، قربان نجفی، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، ساناز سماواتی، وحید شیخ‌زاده، بهراد خرازی، فرج‌الله گل‌سفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی و … در این سریال بازی دارند.

در خلاصه داستان  سریال وارش آمده: یارمحمد براى فرار از گرسنگى و خشکسالى به شمال کشور مى‌رود تا شغل ماهیگیرى را پیشه کند. او که نمى‌داند ماهیگیرىِ آن منطقه در سلطه گردنکشى به نام تراب است، به دریا مى‌زند و مقابل تراب مى‌ایستد. وارش بیوه جواد که سالها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاورى یارمحمد دل به او مى‌بندد و به تراب جواب رد مى‌دهد. تراب نقشه‌اى مى‌چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقى که هیچ‌کس انتظارش را نمى‌کشد، از راه رسیده و سرنوشت آدم‌ها را به هم پیوند مى‌زند.

پیشنهاد: زمان پخش سریال گیله وا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *