زمان و ساعت پخش تکرار سریال سایمدانگ از شبکه تماشا + بازیگران

زمان و ساعت پخش تکرار سریال سایمدانگ از شبکه تماشا + بازیگران

سریال سایمدانگ در جدول پخش شبکه تماشا قرار گرفته است و اولین قسمت این سریال کره ای بعد از اتمام مجموعه تلویزیونی سرنوشت ساعت 19:00 به روی آنتن می رود.

زمان و ساعت پخش تکرار سریال سایمدانگ از شبکه تماشا + معرفی بازیگران

سریال کره ای سایمدانگ پس از پایان مجموعه تلویزیونی سرنوشت (دوشنبه 12 آبان) هر شب ساعت 19 در شبکه تماشا پخش می شود.

پیش بینی می شد که شبکه تماشا با توجه به تیزرهایی که از سریال کره ای سایمدانگ پخش می کرد، این سریال را روی آنتن ببرد ولی قرار است سریال جنگجویان کوهستان از روز شنبه 18 آبان جایگزین سریال ریومادن شود.

باز هم شبکه تماشا تیزهای سریال  سایمدانگ را پخش می کند و این بار به احتمال زیاد از 15 مهر یعنی بعد از پایان امپراطور بادها به روی آنتن ببرد.

شبکه ی تماشا جدول پخش خود را تغییر داده و بعد از پایان امپراطور بادها سریال «سرنوشت» را پخش خواهد کرد.

این سریال که محصول سال ۲۰۱۷ کره جنوبی است، بازگشت بازیگر مشهور کره‌ای پس از ۱۴ سال به دنیای بازیگری بوده و با استقبال بسیار خوب در کشورهای شرق آسیا مواجه شده است.

شخصیت اصلی داستان با بازی لی یونگ آئه به عنوان دانشجوی دکترا مشغول مطالعه یک تابلوی نقاشی است. در همین بین، او با مشکلات زیادی در روند تحصیل و همینطور زندگی شخصی اش مواجه می شود. سپس داستان فیلم به ۵۰۰ سال قبل و دوره زندگی سایمدانگ هنرمندی که این محقق آثارش را مطالعه می کند بر می گردد.
ماجرا از جایی شروع می شود که دختر و پسری به هم علاقه مند می شوند و تصمیم به ازدواج می گیرند، اما مشکلاتی باعث جدایی شان می شود.
پس از ۲۰ سـال با قـراری که از قبل با هـم بسـته بودند همدیگر را ملاقات می کنند. دختر حالا دیگر ازدواج کرده و صاحب چند فرزند است، اما مرد عاشق هیچ وقت با هیچ دختر دیگری عهد ازدواج نبسته است…

لی یونگ آئه، یانگ سه جونگ، چویی جونگ هوان، لی هه یونگ، کیم هه سوک، پارک جون میون، کیم می کیونگ، سونگ سئونگ هون، اوه یون آه، چویی چول هو، یون دا هون و.. بازیگران سریال کره ای سایمدانگ را تشکیل می دهند.

زمان پخش سریال سایمدانگ در شبکه تماشا

زمان پخش سریال سایمدانگ در شبکه تماشا

سریال «سایمدانگ»  بعد از پایان سرنوشت هر شب  ساعت 19:00 در شبکه تماشا پخش می شود و تکرار آن هم ساعات 1 بامداد، 7 صبح و 13 روز بعد خواهد بود.

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

4 نظر

  1. به جاش که سرنوشت پخش شد

  2. قراره جای امپراطور بادها سرنوشت پخش شود پس سایمدانگ کی پخش می شود؟

  3. سلام این سریال قرار بود در نوروز پخش شود چرا پخش نشده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *