ساعت پخش و تکرار سریال لطفا دور نزنیم از شبکه آی فیلم

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

ساعت پخش و تکرار سریال لطفا دور نزنیم از شبکه آی فیلم

بازپخش سریال لطفا دور نزنیم در کنداکتور پخش شبکه آی فیلم قرار گرفته است و اولین قسمت آن روز جمعه (15 آذر) ساعت 16:00 برای مخاطبان به نمایش گذاشته می شود.

ساعت پخش و تکرار سریال لطفا دور نزنیم از شبکه آی فیلم

سریال  لطفا دور نزنیم از روز جمعه پانزدهم آذر جایگزین مجموعه  تلویزیونی کتابفروشی هدهد می شود.

این سریال به کارگردانی مهدی مظلومی تولید شده و در سال 1382 از شبکه تهران پخش گردید.

محمد کاسبی، مهران رجبی، محمدرضا هدایتی، آناهیتا همتی، بهزاد رحیم‌خانی، زهره حمیدی، جواد عزتی، نعیمه نظام‌دوست، ویدا شهشهانی و فریده دریامج  بازیگران سریال را تشکیل می دهند.

 شخصیت اصلی «لطفا دور نزنیم» پیرمرد 70 ساله‌ای است که ازدواج نکرده و هیچ بچه‌ای هم ندارد ولی 4 تا برادرزاده دارد که آنها را مثل بچه‌هایش دوست دارد.

او که به مسافرت علاقه زیادی دارد، خیلی از شهرهای ایران را گشته ولی به وسایل نقلیه اعتماد ندارد و به طرق مختلف از آنها دوری می‌کند، چون همه اجدادش از زمان ارابه تا حال که وسایل نقلیه جدید و مدرن به بازار عرضه شده، بر اثر تصادف با وسایل نقلیه مختلف جان به جان‌آفرین تسلیم کرده‌اند.

برای همین او پای پیاده به مسافرت می‌رود و همین مشکلات مختلفی را برای او و همراهانش به وجود می‌آورد. نقش این آدم خاص و منحصر به فرد یعنی سیف‌الله خان را محمد کاسبی بازی می‌کند و بقیه هم بازیگر نقش‌‌های دیگر کار یعنی اردشیر، اصغر، گلنوش، داراب، ناهید، کامیار، سیمین، سهیلا و… هستند.

مجموعه تلویزیونی لطفا دور نزنیم از  روز جمعه (15 آذر) هر روز ساعت 16:00 در شبکه آی فیلم پخش و تکرار سریال نیز در دو نوبت  ساعت  ۰۰:۰۰ بامداد و ۸:۰۰ صبح روز بعد به روی آنتن می رود.

پیشنهاد: زمان پخش سریال ارمغان تاریکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *