زمان پخش و تکرار سریال نقطه سر خط از شبکه آی فیلم

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

زمان پخش و تکرار سریال نقطه سر خط از شبکه آی فیلم

بازپخش سریال طنز نقطه سر خط با بازی حمید لولایی در لیست پخش شبکه آی فیلم قرار گرفته است و اولین قسمت آن روز جمعه 22 آذر ساعت 21:00 برای مخاطبان به نمایش گذاشته می شود.

زمان پخش و تکرار سریال نقطه سر خط از شبکه آی فیلم

سریال نقطه سر خط  از روز روز جمعه (22 آذر) جایگزین مجموعه تلویزیونی زوج یا فرد در شبکه آی فیلم می شود.

مجموعه تلویزیونی “نقطه سر خط” به کارگردانی “سعید آقاخانی” در 27 قسمت 40 دقیقه ای به تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه است که مصطفی کیایی و سعید جلالی نگارش آن را بر عهده داشتند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است که “صمد قیصری” کارمند یکی از ادارات که به همراه همسر و دو دختر و یک پسر که همگی در سن ازدواج هستند و یا دانشجو در خانه ای استیجاری زندگی می کنند . کانون خانواده صمد بسیار گرم و بامحبت است . صمد چندین سال در خانه سیروس صاحب خانه اش مستاجر است به همین خاطر میان خانواده آنها رابطه ای صمیمی برقرار است اما با بروز ماجراهایی این دو خانواده به اختلاف می رسند و …

حمید لولایی، علی صادقی، مرجانه گلچین، مریم سعادت، غلامرضا نیکخواه، افسانه ناصری، اشکان اشتیاق ،مونا بیگی، بهشاد شریفیان، اکبر وارث، کریم قربانی، مهدیه تقی پور، فرزاد حاتمیان، اصغر حیدری و فتح اله طاهری از جمله بازیگران این سریال هستند.

سریال تلویزیونی «نقطه سر خط»  از روز جمعه 22 آذر ماه هر شب  ساعت 21:00 از شبکه آی فیلم پخش می‌شود. علاقه مندان می توانند تکرار سریال را در ساعات ۵:۰۰  صبح و ۱۳:۰۰ روز بعد مشاهده کنند.

ساعت پخش و تکرار سریال نقطه سر خط از شبکه آی فیلم

پیشنهاد: بیوگرافی تمام بازیگران سریال وارش + عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.