سریال اکسیر چند قسمت است؟

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

سریال اکسیر چند قسمت است؟

سریال اکسیر چند قسمت است؟ مجموعه تلویزیونی «اکسیر» با نام قبلی «دلواپسی» به کارگردانی عبدالرضا صادقی جهانی و تهیه کنندگی علیرضا ظریف، برای پخش در یکی از شبکه های سراسری ساخته شده است.

سریال اکسیر چند قسمت است؟

سریال «اکسیر» در 18 قسمت به کارگردانی عبدالرضا صادقی جهانی تولید شده و تمام لوکیشن های این سریال در زنجان بوده است.

مجید مشیری، امیرحسین صدیق، رامین راستاد، خشایار راد، مرتضی کاظمی، امیرحسین زند،  شراره درشتی، فرج اله گل سفیدی، محمد فیلی، مهری آل آقا، حشمت آرمیده، نازنین رحیمی، ساناز سماواتی، سیروس اسنقی، زهره حمیدی، مهدی فقیه، اکبر اوصانلو و ثریا قاسمی بازیگران سریال اکسیر هستند.

در خلاصه داستان سریال «اکسیر» آمده است: برای اکبر بسیار سنگین است که خانواده فرهمند مراسم عقد دخترش را به هم می زنند چون نگار بخاطر تصادف پایش می لنگد. اکبر از صنعتگران مس زنجان به خاطر اوضاع وخیم بازار با پیشنهاد دوست دوران دبیرستانش جمشید وارد بحث واردات می شود که سر از قاچاق مس در می آورد در این فرآیند اکبر در فضاهایی حضور می یابد که ناخواسته وارد داستان اعتیاد می گردد.

در این میان پارسا هم دانشگاهی نگار شیفته نجابت و نبوغ او می شود این دو از دانشجویان دانشگاه علوم پایه که از معتبرترین دانشگاههای جهانی است هستند. اما مادر پارسا به دنبال آن است که شهرزاد دختر دایی وی را به عقد پسرش در آورد و پارسا نمی داند این مسئله را چگونه با مادرش در میان بگذارد …

حتما ببینید

زمان پخش و تکرار سریال مرگ تدریجی یک رویا در شبکه پنج

زمان پخش و تکرار سریال مرگ تدریجی یک رویا در شبکه پنج

  شبکه پنج سیما به تازگی سریال مرگ تدریجی یک رویا به روی آنتن برده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *