زمان و ساعت پخش تکرار سریال دلنوازان از شبکه آی فیلم

4/5 - (1 امتیاز)

زمان و ساعت پخش تکرار سریال دلنوازان از شبکه آی فیلم

دلنوازان یکی از سریال های پرمخاطبی است که به کارگردانی حسین سهیلی زاده ساخته شده و در سال 1388 از شبکه سه سیما پخش شد. این مجموعه تلویزیونی در زمان پخش با استقبال خوب مخاطبان همراه بود و حالا بار دیگر شبکه آی فیلم بازپخش آن را از روز یکشنبه (22 دی) ساعت 23:00 به روی آنتن می برد.

ساعت پخش و تکرار سریال دلنوازان از شبکه آی فیلم

سریال دلنوازان از روز یکشنبه 22 دی ماه به روی آنتن شبکه آی فیلم می رود.

این سریال به کارگردانی حسین سهیلی زاده ساخته شده است و در سال 1388 از شبکه سه سیما پخش گردید.

«دلنوازان» داستان خواهر و برادری به نام جهان و شکوه را بازگو می کند که سالیان سال در یک خانه دو طبقه به همراه فرزندانشان زندگی می کنند. آنها برای امرار معاش مدتی است که اقدام به افتتاح یک آژانس هواپیمایی کرده اند و این در حالی است که بهزاد فرزند یکی از آنها قرار است با مهتاب ازدواج کند. اما همه چیز آن گونه پیش می رود که این ازدواج سرنگیرد و این دلیلی می شود تا ۲ خانواده در هیاتی تازه در برابر هم موضعگیری کنند.

پرویز فلاحتی، سیاوش خیرابی، محمد حاتمی، فریبا کوثری، عبدالرضا اکبری، سحر قریشی، فریده صابری، شاهرخ استخری، سمانه پاکدل، زهره فکورصبور و حدیث میرامینی در این اثر به ایفای نقش می پردازند.

زمان پخش سریال دلنوازان از شبکه آی فیلم

زمان پخش سریال دلنوازان از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی دلنوازان از روز یکشنبه 22 دی ماه هر شب (به جز پنج شنبه و جمعه ها) ساعت 23:00 پخش و تکرار سریال نیز در دو نوبت ساعات  07:00 صبح و 15:00 به روی آنتن  شبکه آی فیلم می رود.

پیشنهاد: بیوگرافی بازیگران سریال دلنوازان + عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.