زمان و ساعت پخش تکرار سریال در حاشیه از شبکه آی فیلم

5/5 - (1 امتیاز)

زمان و ساعت پخش تکرار سریال در حاشیه از شبکه آی فیلم

در حاشیه یکی از سریال های پرمخاطبی است که به کارگردانی مهران مدیری ساخته شده و در سال 1394 از شبکه سه سیما پخش شد. این مجموعه تلویزیونی در زمان پخش با استقبال خوب مخاطبان همراه بود و حالا بار دیگر شبکه آی فیلم بازپخش آن را از روز دوشنبه (30 دی) ساعت 21:00 به روی آنتن می برد.

ساعت پخش و تکرار سریال در حاشیه از شبکه آی فیلم

سریال طنز در حاشیه از روز دوشنبه سی ام دی ماه به روی آنتن شبکه آی فیلم می رود.

این سریال به کارگردانی مهران مدیری ساخته شده و در سال 1394 از شبکه سه سیما پخش گردید.

در خلاصه داستان سریال طنز «در حاشیه» آمده است: هومن صحرایی مامور می شود یک مرکز درمانی تعطیل شده را راه اندازی کند . اما در این مسیر با ” سهراب کاشف ” و ” بهروز  عشقی ” که سابقه کلاهبرداری و شیادی دارند همراه می شود. وی که فردی متعهد و آرمانگرا ست بزودی به اهداف سود جویانه آنها آگاهی پیدا می کند و با کمک ” دکتر کی مرام ” که از اساتید معتبر دانشگاه و حوزه درمان است در جهت راه اندازی یک مرکز درمانی استاندارد و کار آمد بر می آید و …

سپند امیرسلیمانی، سیامک انصاری، مهران مدیری، جواد رضویان، سحر ولدبیگی، ساعد هدایتی، علی اوجی، بهناز توسلی و … بازیگران این سریال را تشکیل می دهند.

زمان پخش سریال در حاشیه از شبکه آی فیلم

سریال در حاشیه از روز دوشنبه (30 دی) هر شب ساعت 21:00 در شبکه آی فیلم پخش می شود. علاقمندان می توانند تکرار سریال را در ساعات ۵:۰۰  صبح و ۱۳:۰۰ روز بعد مشاهده کنند.

پیشنهاد: معرفی تمام بازیگران سریال در حاشیه به همراه نقش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *