یارانه معیشتی کی واریز می شود؟| زمان واریز یارانه کمک معیشتی اسفند 98

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

یارانه معیشتی کی واریز می شود؟| زمان واریز یارانه کمک معیشتی اسفند 98

یارانه معیشتی کی واریز می شود؟ و زمان واریز یارانه کمک معیشتی اسفند 98 و لیست جدید یارانه بگیران 9 اسفند ماه اعلام می‌شود.

با مجله اینترنتی پیک نت همراه باشید…

زمان واریز یارانه کمک معیشتی اسفند 98

چهارمین مرحله از یارانه معیشتی  مربوط به اسفند ماه 98 در روز جمعه (10 اسفند) ساعت 24:00 واریز و قابل برداشت خواهد بود.

یارانه معیشتی به تناسب بعد افراد خانوار پرداخت می شود به گونه‌ای که برای خانوارهای تک‌نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهارنفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز انجام می‌شود.

 لیست جدید یارانه بگیران 9 اسفند اعلام می‌شود

تجارت نیوز نوشت: پرداخت یارانه معیشتی که به دنیال افزایش قیمت بنزین در آبان ماه آغاز شد، از همان ابتدا به اعتراضات فراوانی مواجه شد و بسیاری از کسانی که این یارانه را در آبان و آذر دریافت نکرده یودند درخواست خود را در سامانه اعلامی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مجری این طرح ثبت کردند.

در دور دوم واریز یارانه‌ها که در روز ۱۰ دی ماه انجام شد، درخواست برخی از متقاضیان دریافت یارانه معیشتی تایید شد.

در این مرحله ۴۱۹ هزار و ۳۰۴ خانوار دیگر که درخواست بررسی مجدد آنها از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تایید حمایت معیشتی مرحله اول و دوم را همزمان دریافت کردند.

برای واریز یارانه اسفند ماه نیز که طبق برنامه‌ریزی وزارت کار در روز ۱۰ اسفند ماه انجام می‌شود، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی اعلام کرده است: لیست جدید یارانه بگیران حمایت معیشتی، ۹ اسفند اعلام می‌شود.

به گفته وی، اطلاعات این افراد در سایت hemayat.mcls.gov.ir ثبت شده است که مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورتی که مشمول یارانه حمایت معیشتی شوند مبلغ یارانه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

وی در این خصوص افزود: اطلاعاتی که در سایت hemayat.mcls.gov.ir بارگذاری شده است از ۵ اسفند بر اساس ضوابط بررسی می‌شود و لیست جدید تهیه و در اختیار سازمان برنامه و بودجه قرار خواهد گرفت و از طریق پیامک به نیز به خانواده‌ها اطلاع رسانی خواهد شد و سپس یارانه حمایت معیشتی به حساب آنها واریز می‌شود علاوه بر اینکه پیامک اشاره شده یک روز زودتر از زمان واریز یارانه‌ها در روز نهم اسفند ارسال می‌شود.

وی درباره زمانی بررسی اعتراضات جدید نیز عنوان کرد: پس از این اعتراضات در دو بازه زمانی خرداد و آذر سال آینده بررسی خواهد شد.

حتما ببینید

زمان پخش و تکرار سریال مرگ تدریجی یک رویا در شبکه پنج

زمان پخش و تکرار سریال مرگ تدریجی یک رویا در شبکه پنج

  شبکه پنج سیما به تازگی سریال مرگ تدریجی یک رویا به روی آنتن برده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *