اخبار

زمان پخش و تکرار سریال زندگی شگفت انگیز است از شبکه 2+ تیزر

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

زمان پخش و تکرار سریال زندگی شگفت انگیز است از شبکه 2+ تیزر

زمان پخش و تکرار سریال زندگی شگفت انگیز است به کارگردانی مجتبی چراغعلی و تهیه‌کنندگی عبدالرضا فیروزان که پخش آن به دلایلی از زمستان پارسال به تعویق افتاده بود از شبکه دو سیما مشخص شد.

زمان پخش و تکرار سریال زندگی شگفت انگیز است

مینی سریال طنز «زندگی شگفت‌انگیز است» به کارگردانی مجتبی چراغعلی و تهیه‌کنندگی عبدالرضا فیروزان از هفته آینده روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

مجموعه طنز تلویزیونی «زندگی شگفت انگیز» به کارگردانی مجتبی چراغعلی و تهیه‌کنندگی عبدالرضا فیروزان از شنبه ١٠ اسفند ساعت ٢١:٣٠ از شبکه دو پخش می‌شود. تکرار سریال نیز در سه نوبت ساعات ۱:۳۰ بامداد، ۱۲:۱۵ و ۱۶:۱۵ دقیقه روز بعد خواهد بود. پخش این مجموعه به دلایلی از زمستان پارسال به تعویق افتاده بود.

«زندگی شگفت‌انگیز است» یک کمدی اجتماعی است که به مشکلات خانوادگی از نگاه طنز می‌پردازد. در این مجموعه قصه زندگی زوج جوانی به نام‌های «روزبه» و «سیمین» روایت می‌شود. آندو قصد جدایی از هم را دارند، اما طولی نمی‌کشد که برخی اتفاقات شگفت‌انگیز مسیر تازه‌ای را پیش رویشان قرار می‌دهد و…

زمان پخش و تکرار سریال زندگی شگفت انگیز است از شبکه 2+ تیزر

تصویربرداری این مجموعه ۷ قسمتی که در سیما فیلم تولید شده تابستان سال ۹۷ در یک سرای محله در غرب تهران انجام شد. رضا داوودنژاد، سحر ولد بیگی، حمید لولایی، نگین معتضدی، مهران رجبی، خشایار راد، ساناز سماواتی، فرهاد بشارتی، آرش نوذری، افسانه ناصری، کیمیا گیلانی، فاطمه شکری، ماهان عبدی، ندا دیبا، پریسا رضایی، غلامرضا رضایی، مهدی طهرانی، مهدی دانایی مقدم و هنرمند خردسال مانی فیروزان در این سریال بازی داشته اند.

منبع: صبا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا