اسامی فیلم های اکران نوروز ۹۹ اعلام شد

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

اسامی فیلم های اکران نوروز ۹۹ اعلام شد

شورای اکران نوروزی در جلسه‌ای ترکیب اکران فیلم های اکران نوروز ۹۹ را مشخص کرد.

اسامی فیلم های اکران نوروز ۹۹

به گزارش مجله اینترنتی پیک نت، شورای اکران نوروزی امروز در جلسه‌ای ترکیب اکران فیلم‌های اکران نوروز ۹۹ را مشخص کرد.

در همین راستا سید محمدمهدی طباطبایی‌نژاد، مدیر اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی در گفتگو با خبرگزاری آنا اعلام کرد: «شنای پروانه» محمد کارت، «لامینور» داریوش مهرجویی، «لاله» اسدالله نیک‌نژاد، «بازیوو» امیرحسین قهرایی، فیلم پسرکشی محمدهادی کریمی و «زن‌ها فرشته‌اند ۲» حسین فرحبخش برای اکران نوروز ۹۹ سینماها انتخاب شده‌اند.

وی افزود: این فیلم‌ها به ترتیب در سرگروه‌های جدید سینمایی مگامال، کوروش، ماندانا، باغ کتاب، ایران‌مال و ایران روی پرده خواهند رفت.

طباطبایی‌نژاد با اشاره به اینکه این فیلم‌ها توسط شورای اکران نوروزی انتخاب شده‎اند، گفت: این شورا صرفاً برای اکران عید و به پیشنهاد سازمان سینمایی تشکیل شد که در آن در کنار برخی نمایندگان سازمان، دبیر شورای صنفی نمایش و مدیرعامل خانه سینما نیز حضور داشتند تا با حضور دوستان به یک تصمیم‌گیری جمعی درباره اکران نوروز برسیم.

مدیر اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی همچنین درباره انتخاب این فیلم‌ها در اکران نوروز تأکید کرد: به هرحال برخی فیلم‌های متقاضی مناسب عید نبودند و برخی متقاضیان نیز قبل‌تر و چه‌بسا به طور مکرر در اکران نوروز حضور داشتند. در عین اینکه تلاش کردیم شاهد نمایش همه‎جور فیلمی هم باشیم.

وی درباره زمان آغاز اکران نوروزی خبر داد؛ هرچند زمان معمول اواخر اسفندماه است اما فیلم‌ها در صورت آمادگی می‌توانند از هفته دوم اسفندماه روی پرده سینماها بروند.

گفتنی است که به تازگی نیز فیلم «خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری» به عنوان دیگر فیلم اکران نوروزی در گروه آزادی اکران خود را آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *