پخش سریال «در برابر باد» در شبکه چهار

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

پخش سریال «در برابر باد» در شبکه چهار

شبکه چهار سیما سریال خاطره انگیز «در برابر باد» که در دهه 1360 از تلویزیون ایران پخش شده است را، هر شب به روی آنتن می برد.

زمان پخش سریال در برابر باد در شبکه چهار

سریال استرالیایی «در برابر باد» به کارگردانی سایمن وینسر و جرج تی. میلر محصول 1978 است. این سریال که پخش آن از امروز در شبکه چهار سیما آغاز شده است، در 9 قسمت هر شب ساعت 12 بامداد پخش و ساعت 18 باز پخش می شود.

داستان این سریال درباره یک دختر ۱۸ساله ایرلندی به نام مری گرت (مری لارکین) است که سال ۱۷۹۷ به‌ مدت ۷ سال از سوی مأموران ارتش بریتانیا همراه خانواده خود به مستعمره‌های این کشور در نیو ساوث ویلز استرالیا تبعید می‌شود. آشنایی مری با جوانی انگلیسی به نام جاناتان گرت (جان انگلیش) و ازدواج آن‌ها ماجراهایی را رقم می‌زند که در هر قسمت بخشی از آن روایت می‌شود

جان اینگلیش در نقش جاناتان و مری لارکین در نقش مری بازیگران اصلی در برابر باد هستند و کری مگوایر، وارویک سیمز، فرانک گالاکر، فردریک پارسلو و جرارد کندی دیگر نقش‌های این درام تاریخی را ایفا می‌کنند.

این مجموعه سال 1979در جوایز لوگی استرالیا نامزد دریافت جایزه بهترین سریال درام شد؛ ضمن اینکه اینگلیش برای بازی در آن جایزه بازیگر تازه‌کار سال را از جوایز لوگی برد.

واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما، هر شب ساعت 12 بامداد مجموعه ای از بهترین سریال های خاطره انگیز ایرانی و خارجی را روی آنتن می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.