اسامی بازیگران سریال گسل با خلاصه داستان قسمت آخر و تصاویر

اسامی بازیگران سریال گسل با خلاصه داستان قسمت آخر و تصاویر

سریال گسل یکی از سریال های پرمخاطب شبکه یک سیماست که به کارگردانی علیرضا بذرافشان، با حضور بازیگران سینما و تلویزیون نظیر سام درخشانی و فلور نظری در سال 1396 ساخته شده است.

سریال گسل

گسل نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه‌کنندگی محسن چگینی می‌باشد. این مجموعه تلویزیونی ۴۰ قسمتی در سال ۱۳۹۶ از شبکه یک سیما پخش شد.

در این سریال بذر افشان و مهدی شیرزاد برای شکل دادن داستان گسل از یک شخصیت مرکزی به نام دکتر محسن اعتبار بهره گرفته‌اند که معاون وزیر بوده و بسیار پایبند به قانون و مقررات اداری است. در عین حال روی کار زیردستانش هم حساسیت‌های زیادی داشته و عملکردشان را زیر ذره‌بین خود دارد. همه اینها دست به دست هم می‌دهد تا توطئه‌ای بر ضد او شکل گرفته و معمایی طرح شود که یک ضلع آن اعتبار و محافظش (ارشیا) و سوی دیگر آن ضد قهرمان‌های کار قرار دارند. نویسندگان فیلمنامه در این سریال از قالب کمدی ـ فانتزی برای روایت قصه خود بهره گرفته و تلاش فراوانی برای رعایت تمامی قواعد آن کرده‌اند.

اسامی بازیگران سریال گسل با خلاصه داستان قسمت آخر و تصاویر

خلاصه داستان قسمت آخر سریال گسل

خلاصه داستان سریال گسل: محسن اعتبار (بیژن امکانیان) معاون وزیر منابع و انرژی‌های پاک (معادل وزارت نیرو) در پی رسوایی مربوط به سد کوروچ، داوطلبانه از سمت خود استعفا می‌کند اما در این بین به ناگاه متوجه توطئه‌ای بزرگ می‌شود. او به همراه محافظش ارشیا مبتنی (سام درخشانی) در راه پرده برداری از این توطئه، درگیر موقعیت‌هایی طنز می‌شود.

خلاصه قسمت آخر سریال: از رسیدن شوکت کامل به ماشین نارنجی محبوبش، از کشته شدن دکتر ارزنده، از اختراع بتون رفع پنچری سدهای گسل توسط دکتر اعتبار و پیشنهاد وزارت به او، از خواستگاری پر ماجرای ارشیا مبتنی از مرضیه، از دزدیده شده دوباره دکتر اعتبار توسط کروچی ها تا گرفتن مدال افتخار و قهرمان ملی شده ارشیا مبتنی از سوی دولت همه و همه اتفاقاتی بود که در آخرین قسمت این سریال طنز اجتماعی _ سیاسی به وقوع پیوست.

بازیگران سریال گسل

اسامی بازیگران سریال گسل

اسامی بازیگران سریال گسل

اسامی تمام بازیگران زن و مرد سریال گسل عبارتند از: بیژن امکانیان در نقش محسن اعتبار/ سام درخشانی در نقش ارشیا مبتنی/ ستاره حسینی در نقش مرضیه اعتبار (دختر محسن و لیلا – دختر مورد علاقه ارشیا)/ فلور نظری در نقش لیلا اعتبار (همسر محسن)/ مهتاج نجومی در نقش ارشی مامان (مادر ارشیا و دایه شوکت)/ محمد فیلی در نقش حاج محمود اعتبار (پدر محسن و فرصت)/ شبنم فرشادجو در نقش فرصت اعتبار (خواهر محسن و مهندس ساختمان، معروف به کافوری)/ سامان دارابی در نقش شوکت کامل (برادر ناتنی ارشیا)/ نیکی محرابی در نقش تهمینه فرهمند (دختر یدالله فرهمند دوست محسن – گزینه موردنظر ارشی مامان برای همسری شوکت)/ افشین نخعی در نقش یدالله فرهمند (دوست محسن و مسئول مکان‌یابی سد کوروچ)/ طوفان مهردادیان در نقش کیا کوروچی/ محمدعلی تقوی در نقش ارزنده (دوست اعتبار)/ سیروس میمنت در نقش فرتوت (رئیس بخش بایگانی وزارتخانه)/ اصغر حیدری در نقش کشفیان (دزد ماشین محسن و از اعضای باند پولشویی)/ امین سیدی در نقش‌ (دوست کشفیان)/ مرتضی کاظمی در نقش نادر دواتچی (حسابدار فرصت و از اعضای باند پولشویی)/ مرتضی علی‌آبادی در نقش صادق قوام آبادی (از اعضای باند پولشویی)/ نیلوفر افشار در نقش خانم سلطان پور/ رضا کریمی در نقش راننده (معروف به چیز جان)/ حامد وحید در نقش پاسبان سر کوچه/ پروین ملکی در نقش کشفی مامان (مادر کشفیان)/ یونا تدین (بازیگر خردسال) در نقش کاوه اعتبار (پسر دوم محسن و لیلا)/ رامتین خداپناهی در نقش پورسلیم (رئیس دفتر معاون وزیر) و تیرداد کیایی در نقش مراد، رئیس باند پولشویی (معروف به دم اسبی).

اسامی بازیگران سریال گسل

عوامل سریال

برخی از عوامل سریال گسل عبارتند از: منشی صحنه: آنیتا فیروزبخت/ مدیر تدارکات: محمد جمشیدی/ صداگذاران: امین شریفی و بابک شکیب/  دستیار یک و برنامه ریز: رضا شریفی/ طراح جلوه های بصری و تیتراژ: اشکان چگینی/ آهنگساز: سعید ذهنی/ طراح گریم: محمد قومی/ عکاس: مریم اسعد زاده/ صدابرداران: علیرضا نوروزیان و فرخ فدایی/ طراح صحنه و لباس: حسین مجد/ تدوین: شهرام کیور/ مدیر تولید: رضا کریمی/ مدیر تصویربرداری: فرزام گل سفیدی/ خواننده: میلاد بابایی/ تهیه کننده: محسن چگینی و کارگردان: علیرضا بذرافشان.

اسامی بازیگران سریال گسل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *