اخبار

آیا ترامپ کرونا گرفته است؟

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

آیا ترامپ کرونا گرفته است؟

آیا ترامپ کرونا گرفته است؟ انتشار برخی اخبار در زمینه دست دادن رئیس‌جمهور آمریکا با دو نماینده کنگره که به کرونا مبتلا شده‌اند گمانه زنی ها را در زمینه ابتلای ترامپ به این ویروس ناشناخته افزایش داده است.

آیا ترامپ کرونا گرفته است؟

 به گزارش مجله اینترنتی پیک نت به نقل از خبرگزاری آنا، پس از آنکه دونالد ترامپ در نشست محافظه‌کاران شرکت کرد و آزمایش کرونای دست کم یکی از حاضران در آن نشست مثبت بود، شایعات درباره ابتلای رئیس‌جمهور آمریکا به این ویروس ناشناخته افزایش یافت.

در واکنش به این موضوع استفانی گریشام، مسئول ارتباطات کاخ سفید گفت: ترامپ تست کرونا نداده و علائمی ندارد که این تست را بدهد. پزشک ترامپ مدام وی را زیر نظر دارد و تاکنون مشکلی نداشته است.

«داگ کالینز» و «مت جانز»، دو عضو کنگره آمریکا نیز خبر داده‌اند که بعد از ابتلا به کرونا با ترامپ دست دادند.

مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا نیز مدعی شد که اطلاع ندارد آیا ترامپ به  کرونا مبتلا شده است یا خیر.

شبکه سی ان ان گزارش کرد که دونالد ترامپ به کرونا مبتلا شده است و روز گذشته پس از ۱۱ روز شبکه اسناد و شواهدی منتشر کرد که نشان می‌دهد رئيس‌جمهور آمریکا با کرونا مواجهه داشته است. 

رئیس‌جمهور آمریکا که تلاش می‌کند شیوع کرونا را کم‌اهمیت و تحت کنترل جلوه دهد، روز دوشنبه بی‌توجه به توصیه‌های بهداشتی با گروهی از هوادارانش دست داد.

رسانه‌های آمریکایی ویدئویی منتشر کردند که نشان می‌دهد ترامپ هنگام ورود به فلوریدا به جمعیت هوادارانش نزدیک شد و با تعداد زیادی از آن‌ها دست داد.

رئیس‌جمهور آمریکا ساعتی پیش از این اقدام بار دیگر آمار بالای تلفات ناشی از آنفولانزای فصلی در آمریکا را بیان کرد و گفت: انتشار کرونا نباید به تعطیلی اقتصاد و زندگی عادی در آمریکا منجر شود.

همچنین یک سخنگوی تیم ترامپ به رسانه‌ها گفته بود که وی قصد ندارد تجمعات انتخاباتی خود را متوقف کند و درباره کرونا نگرانی ندارد، زیرا مرتب دستانش را ضدعفونی می‌کند.

با وجود این، نیمی از مردم آمریکا واکنش ترامپ به کرونا را قبول ندارند؛ چه اینکه نظرسنجی جدید نشان می‌دهد مقبولیت عملکرد دونالد ترامپ در شیوه واکنش به شیوع ویروس کرونا منفی بوده و نزدیک به نیمی از افراد عملکرد وی را قبول ندارند.

نتیجه نظرسنجی‌ها نشان داد که تنها ۴۳ درصد موافق شیوه مدیریت بحران احتمالی از سوی دولت ترامپ هستند.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا