زمان پخش و تکرار سریال فاصله ها از شبکه آی فیلم

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

زمان پخش و تکرار سریال فاصله ها از شبکه آی فیلم

در این بخش، زمان و ساعت پخش تکرار سریال فاصله ها که قرار است از شبکه آی فیلم بازپخش شود را برای علاقه مندان به سریال های تلویزیونی قرار دادیم.

زمان پخش و تکرار سریال فاصله ها از شبکه آی فیلم

سریال فاصله ها از روز چهارشنبه (28 اسفند)، جایگزین مجموعه تلویزیونی اولین شب آرامش در شبکه آی فیلم می شود.

این سریال به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده در سال 1389 ساخته شده و در ۳۷ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای از شبکه سه سیما پخش شد.

«فاصله‌ها» داستان محسن کریمی را روایت می‌کند که فردی مذهبی و خوشنام در محل و مورد اعتماد همگان و محل رجوع اهالی برای حل مشکلاتشان است. او متوجه سستی ایمان پسرش، سهراب در نماز و تکالیف شرعی شده و راه چاره‌ای می‌جوید، اما یک حادثه باعث می‌شود محسن متوجه فاصله زیادی شود که میان نگاه او به زندگی و ارزش‌هایش با نگاه سهراب وجود دارد. مدتی بعد سهراب با اتومبیل تصادف می‌کند. پدر متوجه می‌شود دختری ناشناس پشت فرمان بوده و جوانی به نام ساسان هم آنها را همراهی می‌کرده است. این موضوع ماجراهای بی‌شمار این پدر و پسر را رقم می‌زند.

دانیال حکیمی، شاهرخ استخری، نیما شاهرخ‌ شاهی، مریم کاویانی، روشنک گرامی، رضا کلی، حمید شریف‌زاده، احمد قاسمی، نوید قنبریان، مینو شیخان، محمدرضا قیاس‌آبادی، حسن جوهرچی و بهاره افشاری بازیگرانی هستند که در این سریال هنرنمایی کرده‌اند.

زمان پخش سریال فاصله ها

سریال فاصله ها هر شب ساعت 22:00 از شبکه آی فیلم پخش و در دو نوبت، ساعت های  ۰۶:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ تکرار می شود. گفتنی است هر شب دو قسمت از این سریال پشت سر هم پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.