فرهنگ و هنر

سریال دختر گمشده | بازیگران و داستان سریال دختر گمشده

5/5 - (1 امتیاز)

سریال دختر گمشده | بازیگران و داستان سریال دختر گمشده

سریال دختر گمشده در ۷ قسمت ۵۰ دقیقه ای محصول مشترک فیلم و سریال سیما فیلم و معاونت اجتماعی ناجا-موسسه ناجی هنر است که به تهیه کنندگی سعید کمانی و محمد معماریان و کارگردانی احمد کاوری به قلم حسین تراب نژاد در ژانر اجتماعی پلیسی تولید شده است.

احمد کاوری کارگردان سریال دختر گمشده ،  کارگردان و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است که کار خود را در سال ۶۴ با تئاتر آغاز کرد. او تا سال ۷۰ چند مستند کوتاه از جمله دار عاشقان و دایره معیوب را کارگردانی نمود. در نگارش فیلم نامه های مردی از جنس بلور و قاصدک همکاری داشته است و با بازی در چند فیلم نظیر ارتفاع پست بازیگری را نیز تجربه نموده است.

خلاصه داستان سریال دختر گمشده

خلاصه داستان سریال دختر گمشده

سریال دختر گمشده مجموعهای مهیج و پلیسی است که داستان گم شدن یک دختر نوجوان را روایت میکند. هیچ سرنخی از سرنوشت دختر و این که چه بلایی بر سر او آمده نیست و در این راستا، پلیس وارد قصه میشود تا با همکاری یک مددکار اجتماعی، ردی از او بیابد.

 آوا کاوری در نقش  دختر گمشده سریال است؛ کوروش تهامی در یک نقشآفرینی متفاوت، نقش یک پلیس نیروی انتظامی را ایفا میکند که به دنبال سرنوشت دختر میگردد و ماه چهره خلیلی، همسرش که یک مشاور اجتماعی است هم با همکاری شهرزاد کمالزاده، همراهیاش میکنند تا ریشههای اجتماعی برای فرار از خانه را جستوجو کند.

این دختر گمشده خانوادهای سرشناس هم دارد که گم شدنش، پای خانوادهاش را به میان میکشد و ظرفیتهای خانوادگی و موقعیت اجتماعیاش در مفقود شدن او بررسی میشود.

زمان پخش سریال دختر گمشده

بازیگران سریال دختر گمشده

بازیگران این مجموعه تلویزیونی کوتاه عبارتند از:

کوروش تهامی، ماه چهره خلیلی، هومن حاج عبداللهی، هدایت هاشمی، شهرزاد کمال زاده، انوش معظمی، آوا کاوری، کامبیز دارابی، کرامت رودساز، مختار سائقی، حسین زارعی، آرش خیری، نیما صفری، علی آهنج بازیگران سریال هستند.

بازیگران سریال حوالی پاییز

کوروش تهامی در سریال دختر گمشده

کوروش تهامی، هنرمند شناختهشده تلویزیون و سینما، از بازیگران اصلی در مجموعه دختر گمشده است که در یک نقشآفرینی متفاوت با دیگر نقشهای کارنامهاش، این بار شخصیت یک پلیس اداره آگاهی را به تصویر میکشد. تهامی با اشاره به ضوابط این نقش میگوید: نقشم یک پلیس اداره آگاهی است که در رفتار با همکارانش دقیق و در برخورد با مجرمان سختگیر است. او با این‌ که سن چندانی هم ندارد، اما میکوشد رفتار پخته و سنجیدهای داشته و الگوی خوبی برای خودش و اطرافیانش باشد.

بازیگر مجموعههایی چون «زیر تیغ» و «مشق عشق» ادامه داد: تابه حال نقش پلیس را در کارنامهام ایفا نکرده بودم و این تجربهای تازه و جذاب برایم محسوب میشد. ضمن این‌ که مهمترین دلیل ایفای نقش در دختر گمشده، حضور احمد کاوری بود. من سالهاست که با او دوست هستم و با این حال مدتها بود که فرصت نشده بود کاری مشترک با او انجام بدهم.

تلاش کردم در این کار شمایلی جدید و صحیح از شخصیت یک پلیس به نمایش بگذارم و تعامل خوبی که با کاوری داشتم هم در ترسیم درست نقش به من کمک کرد.

سریال دختر گمشده

عوامل سریال

عوامل سریال دختر گمشده عبارتند از ناظر کیفی: علیرضا جوانمرد، مدیر تولید: روزبه گیلانی، کارشناس انتظامی: سرهنگ رحیم رمضانی، مدیر فیلمبرداری:فرهاد محمودی، صدابردار: کامران کیان ارثی، مدیر برنامه ریزی: سعید آهنج، دستیار برنامه ریز: فرهاد سلیمی، طراح گریم:  داریوش الحیان، پشتیبانی گریم:علی اعرابی، مجریان گریم: سارا پالوزیان، مالک مالکی، طراح صحنه و لباس: شقایق الله وردی، منشی صحنه: محبوبه نظری، دستیار اول کارگردان: افشین کرم رضایی، دستیار دوم کارگردان: ایرج کریمی، دستیار اول فیلمبردار: سید حمیدرضا قطب، مدیر تدارکات: نادر محمدی، جلوه های میدانی: رضا ترکمان، طراح بدلکاری: کیوان رضایی، عکاس: امیر خدّامی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا