سریال تاراز چند قسمت است؟

سریال تاراز چند قسمت است؟

سریال تاراز چند قسمت است؟ مینی سریال تلویزیونی تاراز به تهیه کنندگی  مرتضی رحیمی، نویسندگی مهدی سجادپور و کارگردانی محمودرضا اسدی با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در استان به فرهنگ بومی، لباس و نمادهای محلی و قوم بختیاری پرداخته و در استان‌های چهارمحال و بختیاری و اصفهان در لوکیشن‌های متعدد از جمله دانشگاه علم و هنر، بیمارستان، نیروگاه برق و قلعه بارده ضبط شده است.

«تاراز» روایت داستان زندگی جوانی به نام تاراز بختیاری، استاد دانشگاه و متخصص نیروگاه برق است که برای اجرای طرحش به نیروگاهی در سوریه اعزام می‌شود و نیروگاه مورد حمله داعش قرار می‌گیرد.

  تاراز برای نجات جان همکارانش، جان خود را به خطر می‌اندازد و مجروح می شود و پس از بازگشت به کشور در یک آسایشگاه جانبازان، با دختر مورد علاقه‌اش دُرنا مواجه می شود و … .

علی اسیوند، حسین توشه، محمود مقامی، مینا نوروزی، سیما مطلبی، نیلوفر شهیدی، مرتضی رحیمی، مهدی سجادپور، اشرف شاه حسینی، حجت الله نجف پور، غلامعلی آسترکی، مرتضی کیوانداریان و  زهرا آقا حسینی از جمله بازیگران حاضر در این مینی سریال هستند‌.

 پریسا پاسبان، ستاره کوه سختی، بهمن فراهانی، آرام یوسف نیا، مهرشاد نیکوه خواه، حمیدرضا تربتیان، صبا جمالپور و عبدالعلی برازش نیز از دیگر بازیگرانی هستند که در این مینی‌ سریال‌ نقش‌آفرینی‌ می‌کنند‌.

سریال تاراز چند قسمت است؟

مینی سریال «تاراز»  در 5 قسمت 40 دقیقه‌ای ساخته شده است و از شبکه شما پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *