زمان پخش و تکرار سریال شرایط خاص از شبکه آی فیلم

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

زمان پخش و تکرار سریال شرایط خاص از شبکه آی فیلم

زمان پخش و تکرار سریال شرایط خاص به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی سید مرتضی فاطمی، که بازپخش آن قرار است از شبکه آی فیلم پخش شود، مشخص شد و علاقه مندان به سریال های تلویزیونی می توانند به تماشای آن بپردازند.

زمان پخش و تکرار سریال شرایط خاص از شبکه آی فیلم

شبکه آی فیلم بازپخش سریال شرایط خاص را در کنداکتور پخش خود قرار داده است و اولین قسمت آن را روز چهارشنبه هفتم خرداد به روی آنتن می برد.

این سریال طنز در نوروز 98 از شبکه سه سیما پخش شد.

سریال شرایط خاص که نگارش فیلمنامه آن برعهده حسین تراب‌نژاد و احسان لطفیان بوده، سریالی با حال و هوای کمدی است که بخشی از این موقعیت با جابجایی شخصیت‌ها در طول داستان، رخ می‌دهد. این سریال نگاهی گذرا به دفاع مقدس دارد و مضامین اجتماعی با زبانی شیرین در آن طرح می‌شود.

کامبیز دیرباز، بهرام افشاری، پروانه معصومی، نادر سلیمانی، سیروس گرجستانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسدالهی، مصطفی ساسانی، وحید آقاپور، اسدالله یکتا و شهره سلطانی ترکیب بازیگران سریال تلویزیونی «شرایط خاص» را تشکیل می‌دهند.

سریال طنز «شرایط خاص» هر شب ساعت ۲۰:۰۰ به روی آنتن شبکه آی‌ فیلم می‌رود و هر روز در ساعت‌های ۰۴:۰۰ صبح و ۱۲:۰۰ روز بعد تکرار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.