زمان پخش و تکرار سریال زندگی شگفت انگیز است از شبکه تماشا

زمان پخش و تکرار سریال زندگی شگفت انگیز است از شبکه تماشا

زمان و ساعت پخش تکرار سریال زندگی شگفت انگیز است به کارگردانی مجتبی چراغعلی و تهیه‌کنندگی عبدالرضا فیروزان، که بازپخش آن  روی آنتن شبکه تماشا رفته است را برای دوستداران سریال های طنز در این بخش قرار دادیم.

زمان پخش و تکرار سریال زندگی شگفت انگیز است از شبکه تماشا

شبکه تماشا بازپخش سریال طنز زندگی شگفت انگیز است را از امشب روی آنتن می برد و پخش این سریال پنج قسمتی تا روز ششم خرداد ادامه خواهد داشت و بعد از اتمام آن سریال پرگار را از ششم خرداد روی آنتن خواهد فرستاد.

«زندگی شگفت‌انگیز است» یک کمدی اجتماعی است که به مشکلات خانوادگی از نگاه طنز می‌پردازد. در این مجموعه قصه زندگی زوج جوانی به نام‌های «روزبه» و «سیمین» روایت می‌شود. آندو قصد جدایی از هم را دارند، اما طولی نمی‌کشد که برخی اتفاقات شگفت‌انگیز مسیر تازه‌ای را پیش رویشان قرار می‌دهد و…

رضا داوودنژاد، سحر ولد بیگی، حمید لولایی، نگین معتضدی، مهران رجبی، خشایار راد، ساناز سماواتی، فرهاد بشارتی، آرش نوذری، افسانه ناصری، کیمیا گیلانی و… در این سریال بازی داشته اند.

سریال زندگی شگفت انگیز است  هر شب ساعت 24:00 در شبکه تماشا  پخش می‌شود.  تکرار سریال نیز در ساعات 06:00، 12:00 و 18:00 روز بعد به نمایش گذاشته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *