زمان پخش و تکرار سریال خوب بد زشت از شبکه تماشا

زمان پخش و تکرار سریال خوب بد زشت از شبکه تماشا

سریال خوب بد زشت محصول شبکه دو سیماست که در سال 1393 پخش شد و حال بار دیگر، این سریال در کنداکتور پخش شبکه تماشا قرار گرفته است و اولین قسمت آن روز پنجشنبه 22 خرداد ماه به روی آنتن می رود.

زمان پخش و تکرار سریال خوب بد زشت از شبکه تماشا

سریال خوب بد زشت روز پنج شنبه 22 خرداد جایگزین مجموعه تلویزیونی وارش در شبکه تماشا می شود.

خوب، بد، زشت به کارگردانی منوچهر هادی، کاری از گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو سیماست. این سریال در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در نوروز ۹۳ برای شبکه دو پخش شد. فیلمنامه این فیلم را بابک کایدان بر اساس طرحی از محسن کیایی نوشته است.

این سریال درباره جوانی به نام بهادر است که فقط یک ماه فرصت دارد تا قبل از عید، رضایت خانواده اش را برای رفتن به خواستگاری جلب کند. او برای رسیدن به هدفش، ابتدا باید چند کار خیر و نوعدوستانه انجام دهد و دل های شکسته را از خود راضی کند.

امین حیایی، مهدی سلوکی، بهاره رهنما، بهنوش بختیاری، محمد کاسبی، حسین محب  اهری، شهین تسلیمی، سوسن پرور، سیروس همتی، صدیقه کیانفر، نیلوفر خوش خلق، ایمان صفا، عباس محجوب، خسرو امیر صادقی و روزبه معینی بازیگران سریال خوب بد زشت هستند.

سریال خوب بد زشت از روز پنجشنبه 22 خرداد ماه هر شب ساعت 21 در شبکه تماشا پخش و در ساعات 3 و 9 صبح و 15:00 روز بعد تکرار آن به نمایش گذاشته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *