تعبیر خوابسرگرمی

تعبیر دیدن قورباغه در خواب چیست؟ | تعبیر خواب قورباغه

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

تعبیر خواب قورباغه در توالت یا دستشویی، دیدن قورباغه در رنگ های سبز،  قهوه ای و سیاه، تعبیر خواب زاییدن قورباغه و تعبیر خواب ترس از قورباغه از نمونه خواب های ما در رابطه با خواب قورباغه می تواند باشد.

در حالت کلی معبرین کهن به دلیل دوزیست بودن قورباغه و محل زندگی این جانور دیدن آن را در خواب به شب زنده داران و زاهدین تعبیر کرده‌اند.

به هر حال ما در ادامه این پست پیک نت، کامل ترین تعبیر خواب انواع قورباغه را از دید معبرین بزرگ تعبیر خواب از جمله  ابن سیرین و آنلی بیتون را آماده کرده ایم و شما در ادامه به راحتی می توانید تعبیر خواب دقیق خود را مشاهده کنید.

در ادامه با تعبیر دیدن قورباغه در خواب با مجله اینترنتی پیک نت همراه باشید.

تعبیر دیدن قورباغه در خواب چیست؟ | تعبیر خواب قورباغه

تعبیر دیدن قورباغه در خواب چیست؟

 معبرین کهن به دلیل دوزیست بودن قورباغه و محل زندگی این جانور دیدن آن را در خواب به شب زنده داران و زاهدین تعبیر کرده‌اند. ابن سیرین دیدن قورباغه در خواب را همنشینی با فردی زاهد می‌داند. در جایی دیگر مطیعی تهرانی قورباغه را نماد فردی بدگو و غیبت کننده می‌داند که حرف‌های بیهوده بسیار می‌زند. قورباغه در خواب به صورت‌های مختلفی دیده شده و هر یک می تواند تفسیری جداگانه داشته باشد.

تعبیر خواب قورباغه سبز

قورباغه‌ها در طیف‌های رنگی محتلفی وجود داشته و رنگ سبز یکی از مشهورترین این رنگ‌هاست. از نظر معنی دیدن قورباغه سبز در خواب بیانگر هماهنگی و احساسات درست است. قورباغه سبز در خواب می‌تواند شرایط سخت و دشوار را به خوبی نشان دهد. شما باید مراقبت اطراف بوده و هر واکنشی از اطرافیانتان را در نظر بگیرید.

قورباغه به رنگ سبز تیره نشان دهنده ضرر و تعدیل در زندگی است. همچنین به این معنی است که شما در دوران جوانی از کمک دیگران برای بهبود خویش استفاده کرده و اکنون از کمک کردن به مردم لذت می‌برید.

رنگ سبز قورباغه در واقع دریچه برای حرکت رو به جلوست. چراغ سبزی به بیننده خواب که هنوز امید برای پیشرفت وجود داشته و این خود هستید که می توانید پس از سختی‌ها دوباره قدم بردارید. با خاطرات تلخ گذشته خداحافظی کرده و تنها در فکر اعتلای خویش باشید.

آنلي بيتون  در باره تعبیر خواب قورباغه مى‏گويد:

  •  اگر در خواب قورباغه اي بگيريد، نشانة آن است كه از خودتان به درستي مراقبت نمي كنيد و احتمال دارد بيمار شويد .
  •  ديدن قورباغه در سبزه ها ، علامت آن است كه دوستي آرام و محرم اسرار خواهيد يافت .
  •  اگر زني در خواب قورباغه اي بزرگ ببيند ، علامت آن است كه با مردي ثروتمند كه همسر خود را از دست داده است و فرزنداني نيز دارد ، ازدواج خواهد كرد .
  •  ديدن قورباغه ها در جاهاي باتلاقي ، علامت آن است كه به لطف ديگران از دردسر خلاص مي شويد .
  •  خوردن قورباغه در خواب ، علامت آن است كه از معاشرت با برخي مردم چيزي نصيبتان نمي شود و خوشيها زودگذرند .
  •  شنيدن صداي قورباغه در خواب ، علامت آن است كه به رفت و آمد با دوستان ادامه مي دهيد و سرانجام مي فهميد اين رفت و آمدها ثمرة خوبي برايتان دربر ندارد.

تعبیر دیدن قورباغه در خواب

ابن سيرين نوشته: اگر کسي در خواب ببيند وزغ دارد با مردي زاهد هم صحبت مي شود.

اگر در خواب قورباغه اي ببينيد با انساني کج خو و ياوه گو و پرمدعا برخورد خواهيد داشت.

 اگر در خواب ببينيد جائي قورباغه هاي بسيار هست در جمعي مردم بدطينت و بدسيرت وارد مي شويد که طبعا چنين محلي امن نمي تواند باشد.

اگر ببينيد قورباغه اي در اتاق يا خانه شماست مهماني به شما وارد مي شود که از حضورش خشنود نمي شويد و رنج مي بريد.

اگر قورباغه را در جوي آب يا مجاري قنوات و آبگيرها يا در حوض و استخر ببينيد آنقدرها بد نيست که در محلي غير مالوف مشاهده کنيد. مثلا جاي قورباغه در اتاق و کمد لباس نيست و مشاهده اين جاندار در چنين جاهايي خوب نيست.

اگر در خواب ببينيد که قورباغه اي در بستر و رختخواب شماست يا مثلا زير تختخواب شما رفته و قايم شده چنانچه ازدواج نکرده يا همسر نداشته باشيد زني بد نصيب شما مي شود و اگر زن داريد با همسرتان برخورد نامطلوب خواهيد داشت تا آنجا که فحاشي مي کنيد. اين تعبير براي زن و مرد يکسان است.

اگر ببينيد قورباغه اي در جيب لباس شماست مال شما را مي برند و ناسپاسي مي کنند و پشت سر شما بد مي گويند.

اگر قورباغه اي در خواب به پشت شما چسبيده باشد از جانب برادرتان اندوهي به شما مي رسد و اگر بر سينه شما چسبيده باشد از جانب پسرتان اندوهگين مي شويد و اگر در شلوارتان باشد زن و همسرتان شما را ناراحت خواهند کرد.

چنانچه در خواب کيف يا ساک داشته باشيد و آن را بگشاييد و قورباغه اي را در آن ببينيد نشان آن است که به سفر مي رويد و در اين سفر همسفري نا اهل نصيب شما مي گردد. اگر قورباغه را بر درخت، مخصوصا روي شاخه هاي درخت ببينيد شما را فريب مي دهند و در واقع گندم نمايي و جو فروشي مي کنند.

خانم ايتانوس معبر يوناني مي گفت: قورباغه کسي است که در حضور انسان لبخند مي زند و خوش خدمتي مي کند ولي همين که از او جدا شديد پشت سرتان فحش مي دهد و تهمت مي زند و بد و بيراه مي گويد. اين تعريف در مورد قورباغه در خواب هاي ما کاملا درست است.

پیشنهاد: تعبیر خواب مورچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا