بازیگران سریال دارا و ندار به همراه نقش آنها و خلاصه داستان

بازیگران سریال دارا و ندار به همراه نقش آنها و خلاصه داستان سریال تلویزیونی دارا و ندار را مرور می کنیم. این سریال به تهیه کنندگی «سیدامیر پروین حسینی»  و کارگردانی مسعود ده نمکی  در سال 1388 ساخته شده و محصول گروه فیلم و سریال شبکه تهران است. مجموعه «دارا و ندار» سفره هفت سینی است با دارا و ندارها، داشتن ها و نداشتن ها، حسرت ها و امیدها، غم ها و شادی ها و… شاید که راهی باشد تا ما به خود بیاییم.

فیلم‌نامه دارا و ندار توسط رضا مقصودی، پدرام کریمی، بابک کایدان و پانته‌آ تاجبخش بر اساس طرحی از خشایار الوند نوشته شده است. دارا و ندار اولین تجربهٔ تلویزیونی ده‌نمکی است که در 14 قسمت تولید شد.

بازیگران سریال دارا و ندار به همراه نقش آنها و خلاصه داستان

داستان سریال دارا و ندار

خلاصه داستان سریال تلویزیونی دارا و ندار: تیمور گلچین مرد مسن ،خودخواه و ثروتمندیست که تمامی دارائیش را فروخته و در امر ساختمان سازی در دوبی سرمایه گذاری کرده وبرای همیشه به آنجا می رود.در مسیر فرودگاه او با حاجی فیروزی برخورد لفظی پیدا می کند و حاجی فیروز به او از آه مظلوم و عدم ثبات روزگار میگوید.در دوبی تیمور بطور غیر منتظره ای با عوارض بحران اقتصادی جهانی مواجه می شود و میفهمد شریک ایرانی اش فرار کرده است و…

اسامی بازیگران سریال دارا و ندار

 اسامی بازیگران زن و مرد سریال دارا و ندار عبارتند از: فتحعلی اویسی در نقش تیمور، رضا رویگری در نقش اتابکی، نگار فروزنده در نقش شهین، علیرضا خمسه در نقش ذبیح، بهنوش بختیاری در نقش درد دل، مرجانه گلچین در نقش مهین و شهره لرستانی در نقش قشنگ به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند. از دیگر بازیگران سریال دارا و ندار می‌توان به سحر ولدبیگی در نقش طوطی، مریم کاویانی در نقش طلعت، یوسف صیادی در نقش کلاته، سام درخشانی در نقش منوچهری، نفیسه روشن در نقش نگار، سیدجواد هاشمی در نقش امام جماعت، رضا توکلی در نقش رشیدی و نیما فلاح اشاره کرد.

اسامی بازیگران سریال دارا و ندار

زمان پخش سریال

سریال دارا و ندار هر شب ساعت 23 از شبکه افق پخش و  تکرار آن در ساعات ۱۰ و ۱۵:۳۰ روز بعد پخش خواهد شد.

عوامل سریال دارا و ندار

عوامل مجموعه تلویزیونی «دارا و ندار» عبارتند از: کارگردان: مسعود ده نمکی، مدیر تصویربرداری: امیر کریمی، گروه نویسندگان: نگارش اول فیلمنامه: رضا مقصودی – بر اساس طرحی از خشایار الوند، مشاور فیلمنامه: پیمان قاسم خانی، نگارش دوم فیلمنامه: بابک کایدان، پدرام کریمی، پانته آ تاج بخش، بازنویسی نهایی: مسعود ده نمکی، گروه تصویربرداری: سعیدبراتی، محمد کریمی، علیرضا افشاری، سید مهیار میررسالت پناهی، علی خان بابایی.

داستان سریال دارا و ندار

بازیگران سریال دارا و ندار + داستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *