خانه > بیوگرافی > علی عمادی نیا بازیگر نقش یحیی در سریال بانوی عمارت

علی عمادی نیا بازیگر نقش یحیی در سریال بانوی عمارت

علی عمادی نیا بازیگر نقش یحیی در سریال بانوی عمارت
علی عمادی نیا 
علی عمادی نیا بازیگر نقش یحیی در سریال بانوی عمارت متولد 25 آبان دهه هفتاد در تهران، و سریال بانوی عمارت اولین سریالی است که علی عمادی نیا در آن به ایفای نقش پرداخته است او علاقه مند به موسیقی و در حال تحصیل می باشد.

بیوگرافی علی عمادی نیا

علی عمادی نیا بازیگر نقش یحیی در سریال بانوی عمارت متولد 25 آبان دهه هفتاد در تهران می باشد. سریال بانوی عمارت اولین سریالی است که علی عمادی نیا در آن به ایفای نقش پرداخته است او علاقه مند به موسیقی و در حال تحصیل می باشد.

از این بازیگر اطلاعات زیادی وجود ندارد چون این اولین بار است که تصویر او پخش می شود و عمادی نیا تا قبل از این در هیچ فیلم و سریالی حضور نداشت.

او یکی از بازیگرانی است که در اولین قسمت پخش سریال بانوی عمارت مورد توجه مخاطبان این سریال قرار گرفت بازیگر نقش یحیی بود که بازی او از سوی مخاطبان این سریال مورد توجه قرار گرفت.

ازدواج و همسر

از وضعیت ازدواج و همسر این بازیگر اطلاعات دقیقی در دست نیست.

علی عمادی نیا در سریال بانوی عمارت

علی عمادی نیا در سریال بانوی عمارت

با شروع سریال بانوی عمارت بازیگران جدیدی در قاب تلویزیون ظاهر شدند که علی عمادی نیا در نقش یحیی و دیگری نیز مریم مومن بازیگر نقش فخرالزمان بود او در این سریال عهده دار نقشی ست به نام یحیی که در این سریال  رعیت زاده ایست که عاشق دختری به نام آهو می شود که نقش آن را نیکی نصیریان بازی می کند، باید دید در قسمت های بعدی چه اتفاقاتی برای این دو کاراکتر می افتد با بازی خوبی که در این سریال داشت شاهد بازی او در فیلم ها و سریال های دیگری نیز خواهیم بود.

سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیز الله حمید نژاد، داستانی عاشقانه را در مقطعی از تاریخ قاجار روایت می کند که در لایه‌های زیرین هم به شرایط اجتماعی و سیاسی آن زمان می‌پردازد.

بیوگرافی علی عمادی نیا بازیگر نقش یحیی در سریال بانوی عمارت

علی عمادی نیا

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *