اخبار

زمان پخش و تکرار سریال بینوایان از شبکه چهار

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

سریال بینوایان در کنداکتور پخش شبکه چهار سیما قرار گرفته است که در ادامه زمان و ساعت پخش تکرار آن را می خوانید. با مجله اینترنتی پیک نت همراه باشید…

زمان پخش و تکرار سریال بینوایان از شبکه چهار

زمان پخش و تکرار سریال بینوایان از شبکه چهار

مینی سریال شش قسمتی «بینوایان» برای اولین بار از روز سه شنبه 24 تیرماه روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

 مینی سریال«بینوایان» به کارگردانی تام شانکلند محصول 2018 انگلستان است که بر اساس رمانی فرانسوی به همین نام اثر ویکتور هوگو ساخته شده است.

رمان بینوایان، اثر کلاسیکی از ادبیات فرانسه به قلم ویکتور هوگو یکی از آثار شاخص ادبیات جهان است، که زندگی مردی به نام ژان والژان که به دست مفتش های ژاورت دستگیر می شود را نشان می دهد. این رمان بیان گر تیره روزی و تنگدستی طبقه فقیر جامعه در فرانسه ناآرام پس از ناپلئون است. از این رمان آثار سینمایی و تلویزیونی بسیاری تا کنون ارائه شده که تام شانکلند در سال 2018 یک نسخه جدید از آن را به صورت یک مجموعه تلویزیونی ارائه داده است.

در این سریال دومینیک وست، دیوید اویلوو، عدیل اختر، لی لی کالینز و الی بمبر به هنرمندی پرداخته‌اند.

مینی سریال شش قسمتی «بینوایان» به مدیریت دوبلاژ افشین زی نوری، ترجمه وحید جانفرسا و صدابرداری اکبر صالحی برای پخش از تلویزیون آماده شده است.

علی همت مومیوند، سعید مظفری، اکبر منانی، بهروز علی محمدی، ناهید امیریان و شراره حضرتی از جمله دوبلور‌هایی هستند که صداپیشگی کاراکتر‌های سریال را به عهده داشته اند.

«بینوایان» به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما، از سه شنبه 24 تیرماه، ساعت12 بامداد از شبکه چهار سیما پخش و ساعت‌ 18 روز بعد بازپخش می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا