ماجرای مهاجرت مانی رهنما و صبا راد + عکس و بیوگرافی

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

ماجرای مهاجرت مانی رهنما و صبا راد + عکس و بیوگرافی

مانی رهنما ؛ خواننده پاپ کشورمان با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرامش به صورت تلویحی از مهاجرت خود و همسرش (صبا راد)، مجری سابق تلویزیون خبر داد.

ماجرای مهاجرت مانی رهنما و صبا راد

مانی رهنما متولد تیر ۱۳۵۰ خواننده پاپ ایرانی است. وی چندین اثر از بابک بیات از جمله مرسدس، فصل پرواز، مرگ ماهی‌ها، سقوط، مرثیه، قاب عکس و افسانه دل را نیز اجرا کرد. رهنما در نارمک تهران به دنیا آمد. او از کودکی به صوت و آواز علاقه‌مند بود و از ۱۴ سالگی با خرید یک پیانو، رسماً موسیقی را شروع نمود. در مهر ماه سال ۱۳۷۱ به نزد بابک بیات رفت و از همان ‌جا کلید فعالیت هنری جدی خود را زد.

مانی رهنما سال ۱۳۹۶ با صبا راد مجری صدا و سیما ازدواج کرد.

بیوگرافی کامل مانی رهنما

مانی رهنما و همسرش صبا راد

صبا راد (فاطمه راد) در ۳۰ آبان ماه سال ۱۳۵۹ به دنیا آمد. او از سال ۷۵ گویندگی را از برنامه «ورزش ـ. نشاط ـ. تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می‌آید. صبا راد، مجری و نویسنده برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، پس از ۲۱ سال همکاری با صدا و سیما، در دی ماه ۹۸ اعلام کرد دیگر با این رسانه همکاری نخواهد کرد.

مانی رهنما با انتشار تصویری از خود و همسرش چنین نوشت:

سلام رفقا، امشب شب تولدمه، صبا هم ترکونده از محبت، پارسا جونم نیست کنارم
پسر هنرمندم که کشور نامهربون با بچه هاش منو از اوون جدا کرده، راستی دلم برای همتون تنگه‌ها، شما‌ها که منو همیشه خجالت دادین همیشه، یه چیز، ما ایرانیا هر جای دنیا که هستیم همه واقعا دوسمون دارن و یه جنمی داریم واقعا رفقا از مهربونی، توانایی و اصالت
امشب فقط یه هشتگ میزنم: ایران

مهاجرت مانی رهنما

همچنین بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در توئیتر خود نوشت:

تلخ است خبر، ولی مانی رهنما هم به ترکیه مهاجرت کرد. خواننده توانمند و شاگرد خلف بابک بیات. اجرای قطعه» فردا که شد»، بوسه جنجالی روی صحنه از صبا راد (همسرش) و بازخوانی قطعه «طلای روسیاه» در انتخابات سال ۹۲ در حمایت از روحانی، خبرسازترین موضوعات این خواننده با اخلاق در ایران بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.