اخبار

ماجرای فرار حمید بقایی صحت دارد؟ | آخرین وضعیت حمید بقایی بعد از تصادف

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

ماجرای فرار حمید بقایی صحت دارد؟ | آخرین وضعیت حمید بقایی بعد از تصادف

وکیل حمید بقایی به شایعه فرار موکلش از کشور واکنش نشان داد و آخرین وضعیت جسمانی موکل خود پس از تصادف در غرب کشور را تشریح کرد.

آخرین وضعیت حمید بقایی بعد از تصادف و ماجرای فرار حمید بقایی صحت دارد؟

به گزارش مجله اینترنتی پیک نت به نقل از باشگاه خبرنگاران، مهران عبدالله پور وکیل حمید بقایی با اشاره به آخرین وضعیت موکل خود اظهار کرد: پس از تصادفی که موکل بنده در غرب کشور داشت، هم اکنون با اجازه و نظر پزشکی قانونی خارج از زندان در حال تکمیل روند درمان خود است.

وی ادامه داد: در حال حاضر روند درمان موکل بنده در منزل انجام می‌شود و تا زمانی که پزشکان تشخیص دهند و او اجازه داشته باشد، در خانه و خارج از زندان می‌ماند.

این وکیل دادگستری با اشاره به برخی صحبت‌ها مبنی بر احتمال فرار حمید بقایی اظهار کرد: برخی شایعات وجود دارد که بر اساس آن گفته شده از آنجایی که آقای بقایی غرب کشور تصادف کرده در حال خروج از کشور بوده است، اما اگر کسی قصد فرار از کشور را داشته باشد با خودروی شخصی خود این کار را انجام می‌دهد؟

عبدالله پور گفت: آقای بقایی را همه می‌شناسند و او با خودروی شخصی خود به غرب کشور رفته بود، پس اینکه گفته می‌شود قصد فرار داشته عقلانی نیست.

وی ادامه داد: موکل بنده در غرب کشور بزرگ شده و پدر او در کرمانشاه نظامی بوده است، به همین دلیل از فرصت به وجود آمده استفاده کرده تا به سفر برود و همان جا تصادف کرد و اکنون در خانه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا