سریال خانواده جدید ، خلاصه داستان و زمان پخش خانواده جدید

سریال خانواده جدید ، خلاصه داستان و زمان پخش خانواده جدید
سریال خانواده جدید 
سریال خانواده جدید قرار است از  (شنبه ۲۴ آذر ماه) به عنوان سریال ظهرگاهی شبکه دو سیما پخش شود.مجموعه ۶۸ قسمتی «خانواده جدید» با بازی بازیگرانی چون کیم نام جو، یو جون سانگ و یون یو جونگ و به کارگردانی کیم هیونگ سوک در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است.

سریال خانواده جدید

سریال خانواده جدید قرار است از  (شنبه ۲۴ آذر ماه) به عنوان سریال ظهرگاهی شبکه دو سیما پخش شود. این مجموعه  در ۶۸ قسمت با بازی بازیگرانی چون کیم نام جو، یو جون سانگ و یون یو جونگ و به کارگردانی کیم هیونگ سوک در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است که علاقه مندان به سریال کره ای می توانند این سریال را از شبکه دو سیما تماشا کنند. این روزها هم سریال کره ای به نام اوک نیو از شبکه سه در حال پخش است که طرفداران زیادی دارد.

تیزر سریال 

خلاصه داستان خانواده جدید

در خلاصه داستان این سریال کره ای آمده است که: داستان یک زن و شوهر جوان به نام‌های «یون هی» و «تری» است که زندگی شاد و آرامی دارند. «یون هی» تهیه‌کننده تلویزیون و «تری» پزشک است. داستان از این قرار است که «تری»، پسر بچه‌ای بی‌سرپرست بوده و توسط خانواده‌ای به فرزندی قبول شده و پس از پایان تحصیل در خارج از کشور به کره برگشته تا خانواده‌اش را پیدا کند. این زوج به خانه‌ای جدید نقل مکان می‌کنند و این جا به جایی و مشکلات فراوانی که با خانواده صاحب خانه خود دارند، زندگی آرام آنها را تحت تاثیر قرار داده و متحول می‌کند …

ساعت پخش و تکرار سریال خانواده جدید

زمان پخش سریال خانواده جدید

این سریال کره ای از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۳:۴۵ روانه آنتن می شود و تکرار سریال کره ای “خانواده جدید” نیز شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۰۰صبح خواهد بود.

سریال کره ای خانواده جدید چند قسمت است

بیشتر بخوانید:

خلاصه داستان و ساعت پخش اوک نیو

اسامی بازیگران و خلاصه داستان بی قرار

ساعت پخش و بازیگران سریال مینو

تکرار سریال بانوی عمارت و خلاصه داستان بانوی عمارت

دانلود آهنگ سریال بانوی عمارت

دانلود آهنگ سریال بی قرار

دانلود آهنگ سریال مینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *