اخبار

فیلم درگیری بازیکنان استقلال تهران با هواداران در فرودگاه

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

فیلم درگیری بازیکنان استقلال تهران با هواداران در فرودگاه

استقلال تهران در بازی فینال جام حذفی با تیم تراکتورسازی تبریز نتیجه را واگذار کرد و دست خالی از مشهد بازگشت. هوادران تیم استقلال نیز در فرودگاه از نتیجه بازی ناراحت بوده و به بازیکنان فحاشی کردند و این باعث درگیری طرفین شد. در ادامه فیلم درگیری بازیکنان استقلال تهران با هواداران در فرودگاه را مشاهده می کنید.

فیلم درگیری بازیکنان استقلال تهران با هواداران در فرودگاه

کاروان استقلال پس از شکست در فینال جام حذفی، ساعاتی ساعاتی بعد به تهران رسید که با حاشیه های زیادی همراه بود.

ابتدا مجیدی پیش از ترک فرودگاه، شاگردانش را به خط کرد و با تمام بازیکنانش خداحافظی کرد تا به نوعی نشان داد که دیدار با تراکتور، آخرین حضور او بر روی نیمکت آبی پوشان بوده است.

اما قسمت اصلی داستان در قسمت خروجی فرودگاه مهرآباد رخ داد. جایی که تعدادی از هواداران خشمگین استقلال، در انتظار خروج بازیکنان بودند و اعتراضشان را به عملکرد تیم در بازی مقابل تراکتورسازی نشان دهند.

در حالیکه بازیکنان استقلال به نوعی سرمربی تیم را اسکورت کرده بودند، فحاشی این افراد به سرمربی واکنش بازیکنان را برانگیخت و چهره‌هایی مثل روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی و حسین حسینی تا حد درگیری فیزیکی با این نفرات پیش رفتند.

پس از خروج بازیکنان استقلال از فرودگاه، آنها با تعدادی از هواداران خشمگین استقلالی مواجه شدند که کار به درگیری فیزیکی کشیده شد. همچنبن علی کریمی، فرشید باقری و سیاوش یزدانی نیز وارد این درگیری شدند.

فیلم درگیری بازیکنان استقلال تهران با هواداران 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا