سرگرمیفال

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99

برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 17 شهریور ماه 99 فال روزانه مجله اینترنتی پیک نت را بخوانید.

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور  99

[divider style=”normal” top=”20″ bottom=”20″]

فال امروز یعنی روز دوشنبه 17 شهریور 99 به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد از طرفی برای اینکه فال امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فال روزانه برای متولدین فروردین در روز دوشنبه 17 شهریور 99

امروز می توانید نسبتا موفق باشید، به شرطی که شما کسی باشید که دست به کار می شود و اقدام می کند. مسئولیت‌ها را به گردن دیگران نیندازید. شما سرشار از قدرت و انرژی هستید، پس از نیرویی که دارید به نفع خودتان استفاده کنید. کافی است منطقی باشید تا بتوانید تمام کارها و وظایف امروز خود را به خوبی انجام دهید. فقط باید تحت هیچ شرایطی تسلیم نشوید و تنبلی را کنار بگذارید. امروز برای شما روز استراحت کردن نیست، سعی نکنید از زیر کار در بروید و یا به دنبال میانبر باشید. تغییراتی که اکنون دارند پیش می آیند شاید در نگاه اول خیلی بزرگ به نظر نیایند ولی در دراز مدت وضعیت شما را به طور قابل توجهی بهبود خواهند بخشید.

[divider style=”normal” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت

آگاه باشید! امروز تغییر جهتی ناگهانی در کارهایتان به وجود خواهد آمد. در ابتدا این تغییر جهت ممکن است به نظرتان ناخوشایند بیاید، ولی اگر به راهتان ادامه دهید خواهید دید که این تغییر دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز داشته‌اید. امروز روز یک جا نشستن و نگاه کردن نیست، قبل از این که دیگران هدایت شما را به دست بگیرند خودتان قدم برداشته و دست به کار شوید. تا جای ممکن به دنبال راه های تازه و امتحان نشده نروید. اگر سرعت پیشرفت کارها به اندازه ای که شما انتظار دارید نبود نگران نشوید، شما خیلی خوب دارید پیش می روید. چنانچه در محل کارتان با مانعی مواجه شدید به گذشته نگاهی بیندازید. خواهید دید که اشتباهات گذشته‌تان اکنون برایتان مشکل ساز شده‌اند.

[divider style=”normal” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین خرداد

شما استاد برنامه ریزی و مدیریت زمان هستید. نظمی که دارید به شما کمک می کند که ساعت‌ها برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید. ولی خیلی به خودتان فشار نیاورید، این کار باعث خواهد شد  در نیمه راه با کمبود انرژی مواجه شوید. امروز دائم مسیر خود را عوض کرده و از راهی به راه دیگر می روید، سعی کنید تمرکز خود را حفظ کنید و این همه از این شاخه به آن شاخه نپرید. سعی کنید امروز هر طور شده کمی کنار آب باشید، دریا، رودخانه، استخر، حوض آب، حتی اگر هیچ آبی در دسترستان نیست کنار وان حمام بایستید و به آب نگاه کنید. این کار باعث آرامش شما و برقراری ارتباط با خود واقعیتان خواهد شد. به خاطر داشته باشید که هر چقدر رفتارتان با ذات واقعیتان هماهنگی داشته باشد افراد بیشتری را به خود جذب خواهید کرد که در طول مسیر زندگی در کنار شما باقی بمانند.

[divider style=”normal” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین تیر در روز دوشنبه 17 شهریور 99

مواظب رفتارهایتان باشید. درهایی را باز کنید که پیش از این هیچ گاه باز نکرده بودید؛ ولی در سفر به سوی ناشناخته‌ها به اصول خود پایبند باشید و راستی و درستی خود را حفظ کنید. بدون این که به دیگران فرصتی دوباره بدهید آنها را از زندگی خود خط نزنید. در مورد دیگران قضاوت نکنید و خودتان را جای آنها بگذارید. به همه احترام بگذارید. انجام این کارها ممکن است امروز به نظرتان سخت بیاید، ولی تا می توانید تلاش کنید. امروز ممکن است از یکی از دوستان و یا اقوامتان دلخور شوید. هر چند که او شاید هیچ منظور بدی هم نداشته باشد، ولی شما خیلی زود رنجیده خواهید شد. در مورد ناراحتی خود حرف بزنید و این مشکل را قبل از این که بزرگتر شود حل کنید.

[divider style=”normal” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین مرداد

امروز با یکی از دوستانتان که مدت است از او بی خبر هستید ارتباط برقرار کنید. دوستتان منتظر است که از حال شما باخبر شود. او را با ابراز احساسات خود غافلگیر کنید. به غریزه خود اعتماد کنید و راهی که به شما نشان می دهد را در پیش گرفته و اجازه ندهید دیگران با حرف‌هایشان شما را از مسیرتان منحرف کنند. وقتتان را هدر نکنید و دائم چشمتان به هدفتان باشد و آن را در ذهن داشته باشید. دیگران می توانند به راحت تر شدن امروز برای شما کمک کنند، ولی اجازه ندهید شما را تحت تأثیر قرار دهند. دلتان نمی خواهد که در مورد ناراحتی و دلخوری‌تان با کسی که دوست دارید حرف بزنید، ولی اگر به این حس خود غلبه کنید موضوع ختم به خیر خواهد شد.

[divider style=”normal” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین شهریور

هر چیزی که نیاز دارید را بخواهید و خیلی راحت آن را به دست خواهید آورد. فقط یادتان باشد که نباید منتظر بنشینید تا آنچه که می خواهید و حقتان است به سراغ شما بیاید، این شما هستید که باید به دنبال آن بروید و آن را به دست بیاورید. امروز از آن روزهایی است که کارهایی که می کنید بیشتر از حرف‌هایتان نشان دهنده نیت واقعی شما هستند. انتظار نداشته باشید که دیگران ذهنتان را بخوانند، اگر چیزی می خواهید در مورد آن حرف بزنید. خودتان را برای اتفاقات پیش بینی نشده آماده کنید. نترسید، چیز مهمی نیست، ولی خوب احتیاط شرط عقل است! این که به رویاهایتان و آینده فکر کنید به شما برای ادامه راه انگیزه خواهد بخشید.

[divider style=”normal” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین مهر در روز دوشنبه 17 شهریور 99

امروز طلوع خورشید را تماشا کنید. چشمان خود را به روی زیبایی های این دنیا باز کنید و اجازه دهید این همه زیبایی در آغاز روز الهام بخش شما باشد. امروز ممکن است یک نفر شما را غافلگیر کرده و یا در مقابل عمل انجام شده قرار دهد، حواستان را خوب جمع کنید و آماده باشید. شما قلبی سخاوتمند دارید که آن را با دیگران خیلی راحت به اشتراک می گذارید. علاقه شما به کمک کردن به دیگران آنها را به سوی شما می کشاند. اگر فکر می کنید که کسی نیاز به این دارد که درسی از شما بگیرد، این کار را حتما بکنید. شما به طور معمول می خواهید که همه را از خود راضی نگه دارید، ولی امروز این کار برایتان خیلی سخت خواهد بود. زیاد با دیگران وارد بحث نشوید و سرتان به کار خودتان باشد.

[divider style=”normal” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین آبان

امروز سرتان به کارتان باشد و در کار دیگران دخالت نکنید. بگذارید آنها هم راحت باشند و بتوانند به کارهای خودشان برسند و مشکلاتشان را خودشان حل کنند.فکر نکنید که همه موظف هستند که دائم به شما توجه کنند. وظایف خود را انجام دهید، به موقع پاداش خود را خواهید گرفت. ممکن است اتفاقات غیر منتظره در برنامه‌هایتان تغییر به وجود آورده و یا در کارهایتان خللی ایجاد کنند، بدون آن که نگران شوید حواستان را خوب جمع کنید. این که دارید به سرعت در مسیر پیشرفت گام بر می دارید خیلی خوب است ولی باید گاهی اندکی مکث کرده و موفقیت‌هایتان را تا این نقطه جمع بندی کنید، برنامه هایتان را مجددا از نظر بگذرانید و تغییرات لازم را اعمال کنید.

[divider style=”normal” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین آذر

استراحتی که لازم دارید را به خودتان بدهید. با داشتن خواب کافی از مریض شدن جلوگیری کرده و کنترل کامل ذهن و بدنتان را در دست بگیرید. امروز در کارهایتان روشمند باشید و در انجام آنها به دنبال تجربه کردن چیزهایی که هیچ چیز درباره آنها نمی دانید نباشید. قبل از این که دست به عمل بزنید موقعیت را خوب بررسی کنید و از این که وضعیت را به درستی درک کرده و اطلاعات کافی را درباره آن دارید اطمینان حاصل کنید. اگر کارها طبق برنامه پیش نرفت خودتان را ناراحت نکنید؛ تغییرات پیش آمده در واقع به نفع شما هستند و دید شما را گسترش خواهند داد و باعث خواهند شد به چیزهایی پی ببرید که پیش از آن نمی دانسته‌اید.

[divider style=”normal” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین دی در روز دوشنبه 17 شهریور 99

اگر امروز با کاری که خانواده، گروه دوستان و یا همکاران انجام می دهند موافق نیستید فکر نکنید مجبورید با آنها همراه شوید. برای این که احترام و تایید آنها را به دست بیاورید از روش های خودتان استفاده کنید، لازم نیست به زور خودتان را در قالبی جای بدهید که به شما نمی خورد. اعتماد به نفستان را حفظ کرده و رو راست بوده و خودتان باشید. اگر خودتان به کارهایی که می کنید اعتماد دارید، دیگران نیز آنها را باور خواهند کرد، به خاطر آنها باورهای خود را تغییر ندهید. امروز کارها ممکن است طبق برنامه ریزی شما پیش نروند، به جای این که به خودتان برای انجام آنها این همه فشار وارد کنید سرعتتان را کم کرده و خودتان را به دست سرنوشت بسپارید.

[divider style=”normal” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین بهمن

امروز آهسته و پیوسته پیش بروید و در کارها عجله نکنید. در غیر این صورت موقعیت های غیر منتظره ممکن است شما را از مسیر اصلیتان خارج کنند. خونسردی خود را حفظ کرده و تسلیم انرژی دیوانه‌وار امروز نشوید. به روش های قدیمی خودتان بچسبید و راه های جدید را امتحان نکنید. مواظب کلاهبردارهایی که می خواهند گنجشک را به جای قناری به شما بفروشند باشید. شما خیلی زرنگتر از این حرف‌ها هستید. فکر نکنید که با تلاش اندک می توانید به اهدافتان برسید، این کار به کاری بیش از آنچه شما فکر می کنید نیاز دارد. خوشبختانه شما به سادگی نا امید نمی شوید، یادتان باشد که اهمیت اراده و پشتکار در رسیدن به نتیجه دلخواهتان خیلی موثرتر از هوش و ذکاوت خواهد بود.

[divider style=”normal” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین اسفند

دیگران ممکن است نسبت به نیات شما تردید داشته باشند، پس به آنها هیچ دلیلی برای شک کردن ندهید. به کارهای خود اعتماد داشته باشید و به قول‌هایی که داده‌اید عمل کنید. قدرت خیلی زیادی در اختیارتان هست، ولی باید مواظب باشید که از آن به طور صحیح استفاده کنید. در طول روز هر وقت احساس خستگی کردید به خودتان چند دقیقه ای استراحت بدهید تا انرژی و تمرکزتان را مجددا جمع کنید. این چند دقیقه شما را از برنامه‌تان عقب نخواهد انداخت ولی این را هم در نظر داشته باشید که حجم کاری زیادی دارید و نباید ساده انگارانه در رابطه با وظایف روزانه‌تان برخورد کنید، لیست کارهای امروزتان کمی طولانی است و خط زدن همه این کارها وقت زیادی خواهد گرفت.

[divider style=”normal” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا