سرگرمیفال

فال روزانه دوشنبه 24 شهریور 99 + فال حافظ آنلاین امروز دوشنبه 24 شهریور 99

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

فال روزانه دوشنبه 24 شهریور 99 + فال حافظ آنلاین امروز دوشنبه 24 شهریور 99

در این مطلب شما دوستان و همراهان همیشگی می توانید فال روزانه مربوط به روز دوشنبه 24 شهریور  99 را با توجه به ماه تولدتان مشاهده فرمایید. فال امروز یعنی روز دوشنبه 24 شهریور 99 به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد از طرفی برای اینکه فال امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید. همچنین در انتهای این نوشته فال حافظ آنلاین نیز قرار داده شده است.

فال روزانه دوشنبه 24 شهریور 99 + فال حافظ آنلاین امروز

از صبح تا پایان شب دوشنبه 24 شهریور 99 بر شما چه خواهد گذشت؟!

فال روزانه متولدین فروردین در روز دوشنبه 24 شهریور 99

اگر احساس می کنید که شخصی در محل کارتان مانع عملی شدن نقشه ها و برنامه هایتان است به هیچ عنوان امروز میدان را به نفع او خالی نکنید. اجازه ندهید دیگران با محدود کردن شما قدرتان را از شما بگیرند. امروز استرس و فشار عصبی شما را کمی خسته کرده است و شریک راهتان هم درست مثل خودتان روز سختی را گذرانده و کمی عصبی است. شما ترجیح می دهید در کنار هم در سکوت و آرامش غرق شوید و از بودن در کنار هم لذت ببرید، اما او با کوچک ترین حرکت و رفتاری ناراحت و آزرده می شود. اگر می بینید نمی توانید به هم آرامش بدهید بهتر است کمی از هم فاصله بگیرید و سر خودتان را با کارهایی که آرامتان می کنند گرم کنید.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز شما احساس می کنید که انگار دوستان و اطرافیانتان قصد انجام کاری را دارند اما اسم شما را از آن خط زده و کل ماجرا را از شما مخفی نگه داشته اند. کمی فکر کنید و ببینید چه چیزی باعث شده است از این گروه خط بخورید، اگر جوابی که پیدا می کنید باب میلتان است جای هیچ گونه ناراحتی نیست و حتی باید به خودتان افتخار هم بکنید، اما اگر دیدید حق را به آنها می دهید بهتر است برای رفع این مشکل خود تلاش کنید. امروز ممکن است بین شما و برخی از دوستان نزدیک و یا همکارانتان بحث هایی در بگیرد و حتی شاید صدایتان را هم کمی بلند کنید. این وضع از شرایط کیهانی موجود ریشه می گیرد و بهترین کار این است که تا جای ممکن درگیر هیچ بحثی نشوید.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه متولدین خرداد

با وجود اینکه شما بزهای کوهی اسطوره ی اراده و پشتکار هستید، اما گاهی از دست دادن اعتماد به نفس می تواند تمام رویاهایتان را نابود کند. امروز شما برای بالا رفتن از پله های ترقی آماده اید، اما با دیدن موانعی که سر راهتان قرار می گیرند ممکن است انگیزه ی خودتان را از دست بدهید. شاید این نا امیدی خودتان را با گفتن اینکه باید واقعیت ها را پذیرفت و منطقی بود توجیه کنید، اما در واقع این کار شما بیشتر از واقع بینی از منفی نگری ریشه می گیرد. به این سادگی ایمانتان را از دست ندهید و تا به هدف نرسیده اید از حرکت نایستید. امروز انجام برخی کاغذبازی های اداری ممکن است برایتان بی نتیجه باشند، اگر عجله ای در کار نیست تا شنبه دست نگه دارید.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه متولدین تیر در روز دوشنبه 24 شهریور 99

امروز ممکن است با یک نفر از اطرافیانتان بحث شدیدی بر سر مسائل سیاسی یا اجتماعی داشته باشید. شاید در ابتدای بحث نکات خیلی جالبی مطرح شوند و حتی برایتان آموزنده هم باشد، اما وقتی این بحث حالت دعوا به خود بگیرد ترجیح می دهید آن را رها کرده و از آن فضا فاصله بگیرید. چه لزومی دارد که خودتان را آزار بدهید؟! لازم نیست همه ی دنیا در مورد یک موضوع مثل هم فکر کنند. امروز شما با تعصب داشتن روی نقشه ها و برنامه هایتان می توانید بدترین دشمن خودتان باشید. کمی به نشانه ها توجه داشته باشید و ایرادات کارتان را ببینید. لجبازی و نداشتن انعطاف پذیری فقط باعث خواهد شد که در حل مشکلات و پیش بردن کارهایتان با شکست مواجه شوید.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه متولدین مرداد

شما نقشه ای واضح و مشخص برای آینده ی خود دارید، اما مشکلات احتمالی باعث نگرانی شما شده اند. کمی بیشتر فکر کنید، مثل اینکه شما دارید بیش از اندازه روی نکات منفی تمرکز می کنید. یادتان باشد منتظر هر چه که باشید، همان به سراغتان خواهد آمد. امروز دیدار با یکی از دوستان و یا اعضای خانواده که که دارد یک بیماری و یا مشکلی بزرگ را پشت سر می گذارد ممکن است به خاطر کج خلقی و تندمزاج بودن این شخص برایتان خسته کننده باشد، اما سعی کنید خودتان را جای او بگذارید و شرایطش را درک کنید. او به یک گوش شنوا نیاز دارد که به درد دلش گوش کند، حالا که به دیدنش آمده اید شما آن گوش شنوا باشید و با حوصله به آنچه می گوید گوش بدهید.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه متولدین شهریور

امروز ضمیر ناخودآگاهتان احساساتی قدیمی را در وجودتان زنده کرده است. به همین دلیل هم خیلی عصبی به نظر می رسید و هر لحظه ممکن است رفتار تندی از خودتان نشان دهید. به جای این که تمام روز خودتان را به این شکل آزار بدهید کمی دست نگه دارید و به این که ناراحتی تان از کجا ریشه می گیرد فکر کنید. به گذشته فکر کنید و سنگ هایتان را با خودتان وا بکنید. مطمئن باشید خودتان هم از اینکه چقدر زود حالتان خوب شده است تعجب خواهید کرد. شما ایده های فوق العاده ای برای کار و آینده ی خود دارید اما فعلا دلتان نمی خواهد در مورد آنها صحبت کنید و ترجیح می دهید صبر کنید تا به وقتش دیگران نتیجه کارتان را ببینند. خوب، بهتر از این نمی شود!

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه متولدین مهر در روز دوشنبه 24 شهریور 99

امروز به احتمال زیاد برای شما روز خسته کننده ای خواهد بود. حتی کارهایی که همیشه انجامشان برایتان بسیار راحت و سریع بوده است هم به تلاش زیادی نیاز دارند و کلی وقت از شما می گیرند. با این وضع به احتمال زیاد تا نیمه های روز حسابی احساس خستگی خواهید کرد. خوب، راستش شما بیخود دارید خودتان را اذیت می کنید. حداقل امروز لازم نیست خودتان را به کسی ثابت کنید. در حد توانتان کار کرده و به خودتان فشار بیش از حد وارد نکنید. اگر با سرعت و قدرت همیشگی تان کار کنید نتایجی که به دست می آورید خیلی بهتر از نتیجه ی کاری است که با عجله و هول هولکی انجام شود. خودتان را خسته نکنید، تازه تعطیلات آخر هفته دارد شروع می شود!

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه متولدین آبان

این که یکی از دوستان و همراهان همیشگی تان که همیشه شما را مورد حمایت و تأیید خود قرار می داده است امروز به یک باره شما را زیر بار انتقاد گرفته و برنامه هایی که دارید را زیر سوال ببرد برایتان اصلا خوشایند نخواهد بود. اما به نفعتان است که به جای اینکه حالت تدافعی به خودتان بگیرید کمی به گفته ها و انتقادات او فکر کنید، به احتمال زیاد خودتان هم به این نتیجه خواهید رسید که حق با اوست و اگر چیزی گفته تنها از روی خیرخواهی است و هیچ خصومتی با شما ندارد. امروز در یک جمع دوستانه و یا خانوادگی بحثی در خواهد گرفت که باعث ناراحتی همه خواهد شد. سعی نکنید کسی را توبیخ یا تنبیه کنید و فقط خودتان را از این بحث کنار بکشید.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه متولدین آذر

امروز مسئولیت هایی که به عهده دارید ممکن است کمی بیشتر از حد توان و انتظارتان باشند. متأسفانه فشاری که امروز باید تحمل کنید به خاطر به انجام نرساندن به موقع کارهایی است که روزهای پیش باید انجام می دادید و هیچ جایی برای شکایت کردن و یا مقصر دانستن دیگران باقی نگذاشته اید. تنها کاری که در حال حاضر از دستتان بر می آید این است که روی انجام کارتان تمرکز کنید و تمام تلاشتان را داشته باشید تا پیش از به پایان رسیدن این هفته کارهایتان را تکمیل کنید. امروز دیگران را درگیر بحث هایی می بینید که از نظر شما بسیار مسخره هستند و در واقع حق با هیچ کس نیست. بهرحال بهتر است خودتان را از این بحث ها دور نگه داشته و در آنها مداخله نکنید.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه متولدین دی در روز دوشنبه 24 شهریور 99

امروز احساس می کنید که یکی از اطرافیانتان با درخواست ها و انتظارات بیش از حد خود شما را اسیر کرده است و آرزو می کنید که ای کاش دست از سرتان بر می داشت! هیچکس به غیر از خودتان نمی تواند شما را از وضعیتی که در آن گرفتار شده اید نجات دهد. شما باید تصمیم بگیرید که قضاوت ها و حرف های دیگران برایتان اهمیت دارند یا ندارند و بر اساس آن واکنش شنان دهید. شاید در فکر این باشید که پیش از به پایان رسیدن فصل تابستان همراه با خانواده ی خود به یک سفر چند روزه بروید، اما ظاهرا سر انتخاب مقصد بین همه اختلاف نظر وجود دارد و حتی ممکن است بحث بینتان کمی بالا بگیرد. شاید بهتر باشد قرعه کشی کنید!

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه متولدین بهمن

امروز موقعیتی که در رابطه عاطفی تان دارید ذهن شما را به خود مشغول کرده و باعث شده است افکارتان کمی آشفته باشند. اجازه ندهید قربانی ترس هایتان شوید و با این سوال با شجاعت تمام روبرو شوید. خوشبختانه منطق شما در حال حاضر خیلی خوب کار می کند و می توانید نتایج مثبت و راضی کننده ای را به دست بیاورید. این طور فرض نکنید که از همه چیز باخبر هستید و سعی کنید خودتان را جای طرف مقابلتان گذاشته و به اوضاع از زاویه ی دید او نگاه کنید. اگر اهل انجام کارهای هنری هستید امروز به احتمال زیاد از نتیجه ی کار و زحمات خود راضی نخواهید بود و آن را نیمه کاره رها خواهید کرد. نگران نباشید، این وضع برای بزرگ ترین هنرمندان هم پیش می آید.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما مسئولیت های زیادی به عهده دارید بخش زیادی از روزتان را به انجام کارهای روزمره خواهید گذراند که ممکن است به خاطر تأخیرهای پیش بینی نشده و غیر قابل کنترلی که در کارهایتان پیش می آیند کمی بیشتر از حدی که انتظار داشته اید طول بکشند. این وضعیت ممکن است باعث شود که عصبانی شوید و رفتارهای تندی از خودتان نشان دهید، اما باور کنید این اتفاق ها تقصیر هیچ کس نیست و کاری از دست شما برای جلوگیری از آن بر نمی آید. سعی کنید بعدازظهرتان را طوری بگذرانید که پس از این روز طولانی و خسته کننده باعث آرامشتان شود. هیچ کس به اندازه ی عشقتان نمی تواند در چنین شرایطی به شما آرامش ببخشد.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

فال حافظ اصلی آنلاین با تعبیر

برای فال گرفتن از دیوان خواجه شیرازی ابتدا باید نیت کرد و او را به عزیزترین هایش یعنی خداوند و معشوقه اش (شاخ نبات) قسم داد. برخی از افراد مذهبی برای گرفتن فال حافظ وضو می گیرند زیرا به تقدس آن ایمان دارند و سپس جمله ای اینگونه ادا می کنند که ای حافظ شیرازی تو محرم هر رازی ، تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا برآورده سازی.

برای فال گرفتن نیت کرده و کلیک نمایید.

[button color=”green” size=”big” link=”https://piknet.ir/fal/hafez.htm” icon=”” target=”true”]فال حافظ[/button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا