خلاصه داستان و بازیگران فیلم تلویزیونی «مادر بیا ادبم کن»

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

خلاصه داستان و بازیگران فیلم تلویزیونی «مادر بیا ادبم کن»

در این بخش قصد داریم به معرفی بازیگران و خلاصه داستان فیلم تلویزیونی «مادر بیا ادبم کن» بپردازیم که برای پخش از شبکه پنج سیما تولید می شود، با ما همراه بباشید…

اسامی بازیگران فیلم مادر بیا ادبم کن + خلاصه داستان

فیلم تلویزیونی مادر بیا ادبم کن به نویسندگی و کارگردانی حسین مرادی تولید شده است. تهیه کنندگی این فیلم نیز بر عهده محرمعلی آذرافزا می باشد. لوکیشن این فیلم در شهرستان قرچک  بوده که با همکاری فرمانداری ویژه شهرستان فوق وزارت ارشاد و اداره کار و تعاون و شهرداری تصویربرداری شده است.

این پنجمین همکاری مشترک محرمعلی آذرافزا به عنوان تهیه کننده با حسین مرادی به عنوان نویسنده و کارگردان بعد از فیلم های «غریب در ره عشق»، ««سودای عشق»»، گمگشته دیار محبت» و «طلوع بی غروب» است. تله فیلم های «یک روز شاد»، «آدمک»، «برنج نذری» و مجموعه سیزده قسمتی «انجمن بیماری های خاص» دیگر نوشته ها و ساخته های قبلی مرادی هستند.

«مادر بیا ادبم کن» رئالسیم در قالب طنز و دورنمای پلیسی است.

بازیگران فیلم مادر بیا ادبم کن

قالب داستان این فیلم که رئالیسم با دورنمایی طنز پلیس اجتماعی و امنیتی است. ماجرای دختر و پسرِ را رویت می کند و وارد راه    یک شبه پولدار شدن می شوند که در پایان متوجه می شوند که هیچ راهی بهتر از درست و سالم زندگی کردن نیست. از زحمات بی دریغ نیروی انتظامی جهت امنیت و آرامش مردم همیشه و در همه حال در تلاش هستند. دو تا پلیس زن که با درگیری قاچاقچیان عتیقه هستند.رئیس قاچاقچیان زنی بی رحم است که با تیراندازی به یکی از عوامل معامله گر را با تیر به دستش می زند و به تصویر می کشد.

بازیگران فیلم مادر بیا ادبم کن عبارتند از:

محمود مقامی، زهره حمیدی، علیرضا گمار، ساحل گمار، زهرا محمد صالحی، سحر غلامحسین طهرانی، سودا معصومی، شیرین محمدنیا، زینب رضازاده، سارا حسین قلی که در این فیلم ایفای نقش  دارند. بازیگران خردسال: سبا گمار، نیایش عبدالملکی، نازنین شیخی، نگین شیخی.

فیلم مادر بیا ادبم کن

برخی دیگر از عوامل فیلم مادر بیا ادبم کن عبارتند از: تهیه کننده: محرمعلی آذرافزا، مدیر فیلم برداری: ناصر بابایی، گریم: منیرالسادات صمدانی نیا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *