برنامه های درسی جمعه ۴ مهر شبکه های آموزش، چهار و قرآن

برنامه های درسی جمعه ۴ مهر شبکه های آموزش، چهار و قرآن
برنامه های درسی جمعه ۴ مهر شبکه های آموزش، چهار و قرآن

جدول زمانی پخش برنامه ‌های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز جمعه ۴ مهر ماه ۹۹ از طریق شبکه‌های آموزش، چهار و قرآن اعلام شد.

برنامه های درسی جمعه ۴ مهر شبکه های آموزش، چهار و قرآن

به گزارش بخش خبری مجله اینترنتی پیک نت  به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، برنامه مدرسه تلویزیونی ایران برای مقاطع مختلف تحصیلی که از طریق شبکه‌های آموزش، چهار و قرآن در روز جمعه ۴ مهر ماه ۱۳۹۹ پخش می‌شود به شرح زیر است:

شبکه ‌آموزش:

فنی و حرفه ای و کاردانش :

ساعت٨  تا ٨:٣٠ : اسکلت سازی-  پایه ۱۱ – رشته ساختمان  –  شاخه فنی، حرفه ای

ساعت٨:٣٠ تا٩ : دانش فنی تخصصی/ادامه پودمان اول –  پایه۱۲- رشته طراحی و دوخت  – شاخه  فنی و حرفه ای

ساعت ٩ تا ٩:٣٠ : کارگاه گرافیک  _  پایه ۱۲ _ رشته  گرافیک  _ شاخه فنی و حرفه ای

۶پایه ابتدایی:

فارسی و زندگی

با محوریت پایه اول

خانم زهره جانی پور

ساعت ۱۰:۴۵تا۱۱:۱۰

ریاضی وزندگی

با محوریت پایه پنجم

خانم سیده زینت موسوی

ساعت ۱۱:۱۰تا۱۱:۳۵

علوم تجربی وزندگی

با محوریت پایه ششم

خانم معصومه عسگری

ساعت ۱۱:۳۵تا۱۲:۰۵

توانمندسازی معلمان

یادگیری مبتنی بر بازی

آقای مجید بایرامی

ساعت ۱۲:۰۵تا۱۲:۳۰

اولیا و معلمان

مشکلات یادگیری دانش آموزان

خانم آزیتا محمودپور

ساعت ۱۲:۳۰تا۱۲:۵۵

اولیا و کودکان پایه اولی

مهارت های فرزند پروری

خانم فاطمه شورچی

ساعت ۱۲:۵۵تا۱۳:۲۰

فارسی و نگارش (مقدماتی)

ویژه دانش آموزان ناشنوا

خانم محبوبه طاهری

ساعت ۱۳:۲۰تا۱۳:۴۵

متوسطه اول:

ساعت ١۴:٣٠  تا١۵:٠٠

کار و فناوری /پودمان نوآوری و فناوری -قسمت دوم   پایه هفتم

ساعت ١۵:٠٠ تا١۵:٣٠

کار و فناوری /پودمان کار با فلزات – قسمت دوم    پایه هشتم

ساعت ١۵:٣٠ تا ١۶

کار و فناوری/ پودمان الگوریتم – قسمت دوم    پایه نهم

دوره آموزش مجازی متوسطه :

ساعت ١۶ تا ١۶:٣٠ :

مدیریت کلاس شخصیت شناسی و تاثیرش در یادگیری موثر ۵

متوسطه دوم  :

 ساعت ١۶:٣٠ تا١٧

 تفکر و سواد رسانه ای /درس انتخابی    پایه١٠ مشترک تمامی رشته ها

 ساعت ١٧ تا ١٧:٣٠

زمین شناسی  پایه ۱۱ علوم تجربی و ریاضی فیزیک

 ساعت ١٧:٣٠ تا١٨

تاریخ معاصر    پایه ۱۰   رشته علوم تجربی و ریاضی

شبکه ۴

ساعت۷:۳۰درس علوم و فنون ادبی۳ پایه ۱۲ رشته ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی.

ساعت۸ درس فارسی ۲پایه ۱۱ مشترک همه رشته ها.

ساعت۸:۳۰درس علوم و فنون ادبی۲ پایه۱۱ ادبیات و علوم انسانی و  علوم و معارف اسلامی.

ساعت۱۰:۱۵درس تاریخ۳ پایه۱۲ رشته ادبیات و علوم انسانی .

ساعت۱۰:۴۵درس نگارش۱ و۳ پایه ۱۰مشترک تمام رشته ها.

ساعت۱۱:۱۵درس تاریخ۳ پایه ۱۲ رشته ادبیات و علوم انسانی.

ساعت۱۱:۴۵درس ریاضی آمار۳ پایه ۱۲رشته ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی

ساعت۱۲:۱۵درس حسابان۱ پایه۱۱ رشته ریاضی فیزیک.

ساعت۱۲:۴۵درس فیزیک۱ پایه ۱۰رشته ریاضی فیزیک.

ساعت۱۳:۱۵درس ریاضی و آمار۳ پایه۱۲ رشته ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی

شبکه قران و معارف اسلامی

ساعت ۱۵درس اصول و عقاید۳ پایه ۱۲رشته علوم و معارف اسلامی.

ساعت۱۵:۳۰درس اصول و عقاید۲ پایه ۱۱رشته علوم و معارف قرآنی

ساعت ۱۶ درس دین و زندگی۲ پایه ۱۱رشته ریاضی و تجربی.

ساعت۱۶:۳۰درس اصول عقاید۱ پایه۱۰ رشته علوم و معارف اسلامی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *