سرگرمیفال

فال روزانه پنجشنبه 1 آبان 99

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

فال روزانه پنجشنبه 1 آبان 99

فال روزانه پنجشنبه 1 آبان 99 به همراه فال حافظ آنلاین و فال روز تولد و فال امروز پنجشنبه 1 آبان را در این بخش از مجله اینترنتی پیک نت می خوانید. 

فال روزانه پنجشنبه 1 آبان 

برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز پنجشنبه 1 آبان ماه 99 فال روزانه سایت پیک نت را بخوانید.

فال روزانه برای متولدین فروردین

شما از جذابیت فوق العاده ای برخوردار هستید. که باید از این بابت خداوند را شکر کنید اما دچار خودشیفتگی نشوید و مغرور نباشید. در زندگی عاشقانه نیز این قضیه صدق می کند باید به طرف مقابلتان حس بهتر بودن دهید.

شما توجه مثبتی در محل کار یا مدرسه دارید و این باعث پیشرفتتان می شود. آگاه باشید تا بتوانید از فرصت ها نهایت استفاده را ببرید. برای کارهای اشتباهی که انجام می دهید به فکر جبران باشید اما نیاز به عذرخواهی مدام نیست. شما می دانید که چگونه در حرفه خود پیشرفت کنید.

 به سرعت نتایج مورد انتظار را به دست می آورید. افراط و تفریط در هر کاری مانع پیشرفتتان می شود بنابراین میانه رو باشید. اعصاب خود را کنترل کنید و از کوره در نروید. تا آنجا که ممکن است از شرایط استرس زا دور بمانید.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین  اردیبهشت

سعی کنید از هر اتفاقی که باعث استرس شما می شود دور بمانید. بیش از حد ایده پردازی نکنید و کمی واقع بین باشید. چشمان خود را ببندید و بهترین ها را برای خودتان تصور کنید. فقط باید با جریان زندگی پیش بروید. خونسرد و آرام باشید و استراحت کنید.

 سرانجام می توانید به ایده آل ترین احساسات خود دست پیدا کنید. اگر مجرد هستید برخوردهای عاشقانه خواهید داشت که مسیر آینده شما را تغییر می دهد. اجازه ندهید محدودیت های شما مانع پیشرفتتان شود. هرچه قدرتمند پیش بروید، موفقیت نزدیک تر است. برای کمک هزینه خود سعی کنید برخی کارها را دور کاری انجام دهید و بیشتر پس انداز داشته باشید.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه پنجشنبه 1 آبان 99

فال روزانه برای متولدین خرداد

تا حد ممکن از روزهای شلوغ دور بمانید و جوری برنامه ریزی کنید که به همه کارهایتان برسید. اجازه ندهید که اتفاقاتی مانع کارهای شما شود. تمرکزتان را بر اتفاقات مثبت بگذارید و از منفی های اطراف دور بمانید. تا آزادتر و راحت تر فکر کنید.

 به جای پاک کردن صورت مسئله به دنبال راه حل باشید. خوشحالی و  حس خوبتان را با عزیزانتان در میان بگذارید و به آنها نشان دهید. نگذارید اتفاقات ناگوار شما را تحت تأثیر قرار دهد. خطر  پریشانی برای زندگیتان وجود دارد. ممکن است در زندگی خانوادگی شما اختلال ایجاد شود که با درک و صحبت حل خواهد شد. به جرئت می توان گفت که شما در کارهایتان شگفتی می آفرینید. به زودی پول بسیار زیادی به دست می آورید و فقط باید از آن به نحو احسن استفاده کنید.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین تیر

این روزها از انرژی فوق العاده ای برخوردار هستید فقط باید از آن به نحو احسن استفاده کنید. سعادتی در انتظارتان است که مطمئناً مزد کارهای اخیر شما می باشد. کارهایی را انجام دهید که شما را به چالش بکشد و پس از آن اتفاقاتی برایتان بیفتد. افرادی که با آنها زندگی می کنید سعی در آزار شما دارند. اما مطمئن باشید که به زودی متوجه اشتباهشان خواهند شد.

 بهترین برنامه این است که برای مدتی از آن ها فاصله بگیرید تا حد تعادل را رعایت کنند. حتماً مطالعه داشته باشید و سطح اطلاعات عمومی خود را بالا ببرید و در بحث های گوناگون شرکت کنید. برای سلامتی حتماً پیاده روی های طولانی داشته باشید. بدبینی را کنار بگذارید تا زندگی روی خوش به شما نشان دهد.شما می توانید با همدردی و حمایت های افراد اطرافتان سود خوبی کسب کنید. داشته ها و افتخارات مادی شما موجب خوشبختی تان می شود. شما می توانید پروژه های بسیار مهمی را قبول کنید که قطعاً برای حرفه تان بسیار مفید است. احتمال موفقیت در کارهایتان چندین برابر شده است.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه پنجشنبه 1 آبان 99

فال روزانه برای متولدین مرداد

شما امروز یک قرار ملاقات با کسی دارید که بسیار مفید است. باید در خوردن غذا تعادل داشته باشید. در غیر این صورت به بدن خود ضرر می رسانید. در امور کار به نتیجه مطلوبی خواهید رسید.

بهتر است که بیشتر به تفکرات خودتان اهمیت دهید. آن چه که دیگران به شما نمی دهند، خودتان با تلاش و پشتکار به دست آورید. اگر به خدا توکل کنید و اعتماد به نفس داشته باشید می توانید امور زندگی خود را به خوبی مدیریت کند و موفق باشید. زمان بیشتری برای مراقب و استراحت صرف کنید. بیشتر به فکر نشاط و سلامتی خود باشید.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین شهریور

سعی کنید نگرانی های کاری خود را به خانه نیاورید. همسر و فرزندان خود را درگیر مسائل کاری نکنید. با شراکت و انجام کارهای گروهی می توانید عقب ماندگی های زندگی خود را جبران کنید. با ایجاد یک پروژه جدید، مطمئناً موفق خواهید شد. ذهن خود را از مسائل منفی دور کنید تا به جذابیت زندگی و همدلی برسید.

امروز باید به استدلال اطرافیانتان هم گوش دهید. و راهی برای بهتر شدن زندگی پیدا کنید. شما معمولاً رفتار ملایم و آرام بخشی را در زندگی دارید اما همیشه این روش جوابگو نمی باشد. بنابراین سعی کنید در رفتار خود تجدیدنظر کنید.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین مهر

هم فکری دیگران همیشه نمی تواند در زندگی، شما را به خواسته هایتان برساند.اما امروز می تواند برایتان بهترین راه باشد. شما دوست دارید افرادی که در زندگیتان اهمیت دارند، به شما عشق بورزند و دوستتان داشته باشند. اما خودتان برای آنها کمتر وقت صرف می کنید. بنابراین سعی کنید شما هم برایشان وقت بیشتری بگذارید.

بیشتر مراقب سلامتی تان باشید. امروزه افرادی شما را دوره می کنند که بهتر است از آن ها دور بمانید. زیرا با زندگی خود با نزدیکی خود به آنها لطمه وارد می شود. دیگران را کمتر قضاوت کنید زیرا  با این عمل روابطتان با آنها تیره و تار می شود که این به نفع شما نمی باشد البته از نظر مالی. اگر نمی خواهید برای کسی کاری انجام دهید، آن قول الکی ندهید.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه پنجشنبه 1 آبان 99

فال روزانه برای متولدین آبان

از زندگی و افراد اطرافتان فراری نباشید. از بودن آن ها لذت ببرید و بابت حضورشان خداوند را شکر کنید. این فرصتی است که در اختیار هرکس قرار نمی گیرد. شما می توانید برای مکالمات پیش قدم شوید و شروع کننده باشید این گونه معاشرت هایتان را افزایش دهید. افراد را از روی ظاهرشان قضاوت نکنید و به دیگران نیز  این اجازه را ندهید.

 شک را کنار بگذارید و برای لذت بردن زندگی با همسرتان تمام تلاش خود را بکنید. به زودی پول بسیار زیادی به دست می آورید که نباید برای خرج آن زیاده روی کنید. در معاملات مالی محتاط تر باشید و هوشیار باشید تا دچار بحران مالی نشوید. پیشنهادهای بسیار جذابی به شما می شود که قبل از پذیرش آنها باید ابتدا به خوبی تحقیق و بررسی کنید. برای ایده آل شدن همه چیز در زندگی نیاز به صبر و شکیبایی دارید. پس از این اتفاق فروگذار نکنید.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین آذر

در تمام طول روز خنده بر لب داشته باشید و مطمئن باشید که خنده بر هر درد بی درمان دواست. اتفاقاتی عجیب در پیرامون شما می افتد که باعث شوکه شدنتان می شود. با حفظ خس شوخ طبعی مطمئن باشید که باعث گرم شدن فضای خانواده نیز خواهید شد. این گونه می توانید چیزهایی را به دست بیاورید که تا به حال نداشته اید. ایده هایتان   را با افراد  عمل گرا در میان بگذارید و مطمئن باشید که به یک اتفاق بسیار خوب تبدیل می شود.

 زندگی شما در حال گشایش است و بهترین ها نصیبتان می شود. اولویت خود را به فعالیت های خانوادگی بدهید. با دوستان قدیمی و خوب خود معاشرت را از سر بگیرید که این رضایت شما را به ارمغان می آورد. جنبه های تاریک زندگی را در نظر نگیرید و به دنبال آینده مثبت و پر از اتفاقات خوب باشید. این به شما امکان را می دهد تا فرصت هایی که به دست می آورید، کاملاً سودآور باشند. شما در برخی از کارها زیاده روی می کنید اما بهتر است که سرعت زندگی را کاهش دهید و بیشتر به فکر استراحت خودتان باشید و به آن اهمیت دهید.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین دی

امروز را برای برنامه ریزی وقت بگذارید و تمام طول هفته را برای رسیدن به آنها تلاش کنید. اولویت بندی را نیز در نظر بگیرید. اگر می خواهید آخرین پروژه های شما به خوبی پیش برود باید تلاش بیشتری داشته باشید. همیشه قبل از شروع هر کاری اطلاعات و تحقیق کافی را انجام دهید. زندگی ارزش برخی از ریسک ها  را دارد، وارد چالش های بزرگی شوید تا موفقیت های بزرگتری وارد زندگی تان شود. اگر می خواهید همه چیز بدون استرس و اضطراب پیش برود، از قبل آمادگی داشته باشید. سوء تفاهمی در محل کارتان اتفاق می افتد که نسبت به برخی از همکاران بدبین می شوید.

 اما خوشایند رئیس شما نیست و قطعاً شما ارتقاء شغلی پیدا می کنید. در صورت لزوم جدی باشید و به افکار  و موفقیت های جدی فکر کنید. به تازگی هضم شما دچار مشکل شده است. به هیچ وجه غذای سنگین نخورید و رژیم غذایی را رعایت کنید.برای تعطیلات هفته دیگر خود برنامه داشته باشید.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین بهمن

به تازگی با کسی درگیر شده اید که ذهن شما را به خود مشغول کرده است. بی تفاوت باشید تا مسائل حل شود. این روزها ایده بسیار خوبی دارید ولی از بیان آن می ترسید. هر چه سریع تر برای آن اقدام کنید. کارهایی را انجام ندهید که مطابق با فرهنگ شما نباشد و باعث پشیمانی تان شود. زمان خوبی برای رسیدن به آداب و رسوم است.

 شما می توانید با تمام کسانی که در زندگی خود می شناسید متفاوت باشید. سرگرمی را برای خود ایجاد کنید و به دنبال علاقه مندی هایتان بروید. ممکن است نسبت به دوستانتان کمی حساسیت پیدا کرده باشید که مطمئناً سوء تفاهم است. برخی از اطرافیان شما انتقاد پذیر نیستند. سعی بر تحمیل ایده هایتان نداشته باشید.

گول و فریب برخی از دشمنان به ظاهر دوست را نخورید. منتظر تحول بسیار عمیق در شرایط مالی تان باشید. احتیاط لازم را در نظر بگیرید و بی گدار به آب نزنید.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

فال روزانه برای متولدین اسفند

سعی کنید به زندگی، خواسته ها و اهداف خود جهت بدهید. همیشه انتخاب ها نباید بر اساس منطق و حقایق باشد. گاهی نیز از قلب خود تصمیم بگیرید و احساستان را دخیل کنید. هر چیزی را سرسری و گذرا قبول نکنید و راجع به آن تحقیق کنید. وقت خود را برای خواندن و مطالعه تاریخ کشورتان صرف کنید.

که به باز شدن دیدگاه شما کمک می کند. شما از دوستان بسیار خوبی بهره مند هستید، قدرشان را بدانید. گاهی می توانید از دوستانتان برای پیشرفت در حوزه کار و حرفه نیز استفاده کنید. به زودی اتفاقات مثبتی برایتان می افتد که باید از آن ها نهایت استفاده را ببرید. شما همیشه از رقابت کردن لذت می برید اما با باخت به هم می ریزید.

به هر حال بدانید که هر بازی یک سر برد و یکسر باخت دارد. جنبه خود را در این زمینه بالا ببرید.

فال روزانه پنجشنبه 1 آبان 99

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

فال حافظ آنلاین

[button color=”green” size=”big” link=”https://piknet.ir/fal/hafez.htm” icon=”” target=”true”]فال حافظ[/button]

منبع: نمناک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا