سریال هفت سنگ | اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال هفت سنگ

2.4/5 - (5 امتیاز)

سریال هفت سنگ | اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال هفت سنگ

در این بخش قصد داریم به معرفی بازیگران و خلاصه داستان سریال هفت سنگ بپردازیم که به کارگردانی علیرضا بذرافشان ساخته شده است.

اسامی بازیگران سریال هفت سنگ و داستان

«هفت سنگ» عنوان سریال تلویزیونی ایرانی به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی مجید مولایی است. علیرضا بذرافشان، سارا خسروآبادی، حسین تراب نژاد و فروغ فروهیده نیز گروه نویسندگان این مجموعه اپیزودیک را تشکیل می‌دهند.

این سریال برای اولین بار در سال 1393  در 25 قسمت از شبکه سه سیما به روی آنتن رفت و بازپخش آن هم بارها از شبکه های مختلف سیما پخش شده است.

«هفت سنگ» روایت جریان عادی و روال زندگی روزمره را به نمایش در می‌آورد.

این مجموعه همچنین به مسائل روز توجهی ویژه دارد و روابط بین اعضای خانواده‌ها در قصه، به گونه‌ای طراحی و کنار هم چیده شده است که بیانگر شرایط روز جامعه باشد. همچنین اختلاف نسلی یکی از وجوه بارزی است که می‌توان از آن یاد کرد و در مقاطع مختلفی از سریال در نوع روابط میان کودکان و نوجوانان به ویژه در میان خانواده به آن اشاره می‌شود.

 سریال هفت سنگ داستان سه زوج را دربر می‌گیرد که با هم نسبت خانوادگی دارند و ماجراها و داستان‌های متفاوتی با یک مضمون مشترک در هر قسمت مطرح می‌شود، که این سه داستان سرانجام به یک برآیند می‌رسند.

بازیگران سریال هفت سنگ

بازیگران سریال هفت سنگ عبارتند از:

بازیگر نقش
مهدی سلطانی محسن پدیده
پرویز پورحسینی بابا نصیر
بهنام تشکر روزبه
شبنم مقدمی لیلا
فرناز رهنما الهام
ارسلان قاسمی امیر
حنانه احدی شادی
پارسا قراخانلو شاهین
حامد کیازال حامد
الهام پاوه نژاد مهری

سریال هفت سنگ

سایر عوامل سریال «هفت سنگ» عبارتند از: نویسندگان: علیرضا بذرافشان – سارا خسروآبادی – حسین تراب نژاد و فروغ فروهیده، دستیار اول کارگردان: رضا شریفی، منشی صحنه: غزل رشیدی، تیتراژ: مهران گل محمدی، طراح صحنه و لباس: محسن نوروزی و علی اسماعیلی، طراح گریم: محمد قومی، ناظر کیفی: حمیدرضا شیروانیان، موسیقی: سعید انصاری، خواننده: مازیار فلاحی، تدوین: سیاوش کردجان، تصویربردار: فرزام گل سفیدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *