زمان و ساعت پخش مسابقه زوجینو از شبکه سه

زمان و ساعت پخش مسابقه زوجینو از شبکه سه

زوجینو عنوان مسابقه جذاب شبکه سه سیماست که با اجرای باربد بابایی و تهیه کنندگی حامد خانی، پخش خود را از روز یکشنبه آغاز می کند.

زمان و ساعت پخش مسابقه زوجینو از شبکه سه

مسابقه «زوجینو» از بخش‌هایی همچون، آشپزی، کد نیم، بازی‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، آیتم نمایشی، چاله ابر و… تشکیل شده است.

این مسابقه در راستای شناخت و تعامل میان زوجین، بازنمایی خلاقیت زوجین و نگاهی نو به زندگی، مدیریت بحران در زندگی، کسب در آمد و ترویج استفاده از کالای ایرانی، مدیریت اقتصاد خانواده و… با نگاه خانواده محور از شبکه سوم سیما  پخش خواهد شد.

برنامه «زوجینو» در روزهای شنبه الی چهارشنبه ساعت 22:15 در هشتاد قسمت به تهیه کنندگی حامد خانی پخش خواهد شد که در این راستا 140 زوج در طول این شب ها دو به دو با هم به رقابت می‌پردازند.

 این مسابقه با حضور تماشاگران و با اجرای باربد بابایی به روی آنتن خواهد رفت. حضور و نظر کارشناسانه روانشناسان، جامعه شناسان، کارشناسان آسیب‌های اجتماعی و سلبریتی‌ها و زوج‌های خاص از جمله ویژگی‌های این برنامه تلویزیونی است.

علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند به وب سایت رسمی برنامه به آدرس www.zojino.com یا پیج اینستاگرامی zojinotv مراجعه کنند.

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *