سریال جایگزین «شرم» مشخص شد

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

سریال جایگزین «شرم» مشخص شد

سریال جایگزین «شرم» مشخص شد

سریال  «شرم» به روزهای پایانی‌ اش نزدیک شده است و شبکه سه قصد دارد مجموعه طنزِ “باخانمان” با بازی افسانه بایگان را جایگزین آن کند.

سریال شرم این روزها به قسمت‌های پایانی‌اش نزدیک شده است و تا هفته دوم دی‌ماه روی آنتن شبکه سه خواهد بود و جایِ خودش را به سریال جدید برزو نیک‌نژاد خواهد داد. سریالی که این روزها در مراحل تصویربرداری به سر می‌برد و قبل از کلید خوردنِ “ویلا” با اسم جدید “بوتیمار” علیرضا نجف‌زاده حتی از این مجموعه به عنوان سریال نوروزی 1400 هم نام می‌بردند.

اما احتمالاً این روزها با شیوع ویروسِ کرونا و پیچیده کردن کارِ سریال‌ سازان و رساندنِ سریال به آنتن شبکه‌های سیما، “باخانمان” زودتر از رایزنی‌ها و گمانه‌زنی‌ها، خودش را به آنتن شبکه سه رساند. سریالی که ستاره‌های تلویزیونی مثل حسن پورشیرازی و افسانه بایگان را بعد از مدت‌ها با سریالی طنز به تلویزیون برمی‌گرداند. کار نویسنده و کارگردانی به نام برزو نیک‌نژاد که پیش از این کارهای خوبی مثل “دردسرهای عظیم”را به آنتنِ شبکه سه آورده و در خنداندن و ایجاد لحظات مفرح و شاد، امتحان خود را قبلاً پس داده است.

 قرار است “باخانمان” از 9 دی‌ماه، پخش خودش را آغاز کند. سریالی که 30 قسمت است و از اوایل مردادماه همزمان با عید غدیر خم در شمال تهران با حسن پورشیرازی کلید خورد. علاوه بر او و افسانه بایگان، بازیگرانی همچون شهره لرستانی، حسام محمودی، الهام اخوان، امیر آتشانی، امیرحسین طاهری، فرزانه سهیلی، مهناز کرباسچیان، (با حضور) سعید امیرسلیمانی، شهرام شکیبا، خسرو احمدی بازیگران این سریال تلویزیونی اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.