الهام اخوان | بیوگرافی الهام اخوان بازیگر نقش گوهر در سریال باخانمان و همسرش

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

الهام اخوان | بیوگرافی الهام اخوان بازیگر نقش گوهر در سریال باخانمان و همسرش

بیوگرافی الهام اخوان بازیگر نقش گوهر در سریال باخانمان و همسرش و عکس های جدید اینستاگرام الهام اخوان را مشاهده می کنید. با ما همراه باشید…

بیوگرافی الهام اخوان بازیگر نقش گوهر در سریال باخانمان و همسرش

 الهام اخوان متولد ۹ شهریور سال ۱۳۶۷ در تهران، بازیگر و منشی صحنه می باشد.

 وی فارغ التحصیل در رشته تئاتر و کارشناسی ارشد رشته کارگردانی است.

او در مدرسه بهشت آیین اصفهان درس خوانده است.

الهام اخوان در خانواده ای ۵ نفره متولد شده است و دارای یک خواهر به نام عطیه و یک برادر بزرگتر از خودش به نام امیر است مادرش خانم پوران میرزایی می باشد.

شروع فعالیت هنری

الهام اخوان فعالیت بازیگری خود را در سن 16 سالگی از سال ۱۳۸۳ با تئاتر شروع کرده و علاوه بر بازیگری سالها به عنوان منشی صحنه فعالیت کرده است.

او برای اولین بار با فیلم سینمایی «دوزیست» به کارگردانی و نویسندگی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی سعید خانی در سال ۱۳۹۸، بازیگری در سینما را تجربه کرد. این بازیگر که در سال ۱۳۹۸، دانش آموخته‌ نمایش و دانشجوی ارشد کارگردانی بود، با فیلم «دوزیست» به سینما معرفی شد.

«دوزیست» برای بخش «سودای سیمرغ» سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر انتخاب شد و این فیلم اولین حضور الهام اخوان در جشنواره فیلم فجر بود.

الهام اخوان

پدر و مادر الهام اخوان

پدر و مادر الهام اخوان

دیگر فعالیت ها

از دوران دانشجویی به عنوان منشی صحنه شروع به کار کرد و در چندین کار به عنوان منشی صحنه فعال بوده است که می توان به ساخت ایرانی ۲، همسایه ها، پنجری، فوق سری، یادم تو را فراموش اشاره کرد.

الهام اخوان در سریال باخانمان

الهام اخوان در سریال باخانمان

الهام اخوان، درباره نقشی كه در سریال باخانمان بازی می‌ كند می‌گوید: در ابتدا خیلی ارتباط با فضای كمدی سریال نمی‌گرفتم، اما آرام آرام با فضای سریال و نقشم ارتباط گرفتم و برایم ملموس شد.

در این سریال نقش گوهر را بازی می‌كنم كه یک دختر نخبه از طبقه پایین شهر است. او دختر باهوشی است كه مرتب مراقب خانواده‌اش است، زیرا خانواده تا حدودی بی‌خیال هستند و او حواسش به آنهاست.

الهام اخوان بازیگر

وی ادامه می‌دهد: در مجموع شخصیت این دختر لایه‌هایی دارد كه برایم جذاب بود. البته گوهر یک دختر امروزی هم است، در واقع نگاهش علی‌السویه نیست و به همه چیز نگاه جدی دارد. تقابل روابط او و خانواده‌اش منجر به خلق موقعیت‌های جذابی می‌شود كه به نظرم تماشای آنها خالی از لطف نیست. امیدوارم مردم از تماشای سریال لذت ببرند و دوستش داشته باشند. در مجموع شخصیت‌های این سریال شیرین هستند و در موقعیت‌های بانمكی قرار می‌گیرند.

الهام اخوان بازیگر سریال باخانمان

ازدواج

الهام اخوان بازیگر سریال باخانمان تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.

الهام اخوان بازیگر نقش گوهر در سریال باخانمان

الهام اخوان در سریال باخانمان

برگرفته از: جام جم و پرشین وی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.