زمان پخش و تکرار سریال آوای باران از شبکه آی فیلم

3.5/5 - (2 امتیاز)

زمان پخش و تکرار سریال آوای باران از شبکه آی فیلم

سریال آوای باران ساخته حسین سهیلی زاده در جدول پخش شبکه آی فیلم قرار گرفته است و اولین قسمت آن روز دوشنبه 22 دی ماه به روی آنتن می رود.

زمان پخش و تکرار سریال آوای باران از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی «آوای باران» از روز دوشنبه (22 دی ماه)، جایگزین سریال نون و ریحون در شبکه آی فیلم فارسی می شود.

این سریال در 1392 به کارگردانی حسین سهیلی زاده تولید شده است.

سریال آوای باران داستان زندگی “طاها ریاحی” را که تاجر داروست، روایت می کند. بر اثر بروز اتفاقاتی زندگی طاها دگرگون می شود و سرنوشت عجیبی برای او و دخترش “باران” رقم می خورد. او مجبور به ترک کشور می شود.

پس از سال ها به ایران باز می گردد و به دنبال دختر گمشده اش می گردد و متوجه می شود که نادر و زیور خواهرزاده و همسر خواهرزاده اش نتوانسته‌اند از دخترش نگهداری کنند و باران به دلیل آزار و اذیت های آن ها از خانه فرار کرده و همراه گروه های تکدی‌‌گری شده است. جستجوهای “طاها” ادامه می یابد تا این که در می یابد…».

در این سریال حمیدرضا پگاه، آزاده زارعی، سام درخشانی، الهام چرخنده، مهران احمدی، ثریا قاسمی، سیاوش خیرابی، امیر دژاکام، علی تقوازاده، مهران رنجبر، نیلوفر پارسا، آرزو افشار، شایان جلالی، ناهید محمودی، سپیده خداوردی و … نقش آفرینی کرده اند.

ساعت پخش سریال آوای باران

ساعت پخش

مجموعه تلویزیونی «آوای باران» از ۲۲ دی ماه، هر روز ساعت ۱۸:۰۰ از آی ‌فیلم فارسی پخش می‌شود و بازپخش آن نیز در ساعات ۰۲:۰۰ و ۱۰:۰۰ روز بعد خواهد بود.

گفتنی است، این سریال  به صورت دو قسمتی روی آنتن شبکه آی‌ فیلم می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *