بیوگرافی

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + ماجرای از مهدی کوشکی

3/5 - (2 امتیاز)

 بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + ماجرای از مهدی کوشکی

بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا  متولد 3 اسفند ۱۳۷8 می باشد و 20 سال سن دارد.ریحانه پارسا در دانشگاه بازیگری تحصیل کرده است و دارای لیسانس بازیگری می باشد او همچنین در نویسندگی و عکاسی نیز تخصص دارد و علاقه زیادی به کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه نیز دارد.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا  یکی از بازیگران زن جوان و جویای نام بوده که برای اولین بار به صورت حرفه ای در سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی حضور پیدا کرده ، و به شهرت و محبوبیت رسید.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا و اولین تجربه بازیگری حرفه ای

ریحانه پارسا که نقش لیلا را در سریال «پدر» ایفا می کند، درباره نخستین تجربه بازیگری حرفه ای خود گفت:به نسبت سکانس هایی که در ابتدای پروژه از بازی خودم میدیدم، حالا بازی ام خیلی فرق کرده است.یکی از دلایل این موضوع بیشتر شدن تجربه ام طی این مدت است. از سوی دیگر، درست از جایی که کارم مقابل اساتیدی چون آقای مهدی سلطانی و خانم لعیا زنگنه آغاز شد، به نوعی ورق برگشت و همه چیز عوض شد. این دو بزرگوار کمک زیادی به من کردند.

ریحانه پارسا و نقش همبازیهایش در پیشرفت بازیگری

ریحانه پارسا و نقش همبازی هایش در پیشرفت بازیگری

ریحانه پارسا با اشاره به نقش همبازی هایش در پیشرفت بازیگری خود،گفت: بخش‌های ابتدایی کار همه در دانشگاه می گذشت اما با خروج ما از این لوکیشن ها و ورود به فضای خانوادگی، به مرور نوعی پختگی را در بازی خودم احساس کردم که حتی در مقابل کاراکتر حامد با بازی سینا مهراد نیز خود را نشان می داد.

نحوه بازیگر شدن ریحانه پارسا

خانم پارسا می‌گوید که برای سریال پدر یک آگهی فراخوان برای تست بازیگری را دیده است و بعد از اینکه برای تست بازیگری به نزد آقای عنقا و توفیقی آمده مورد توجه آنها قرار گرفته است و بعد از تست بازیگری از بین حدود ۲۵۰ نفری که در آنجا حضور داشتند توانسته نمره قبولی را کسب کند ، و برای بازی در نقش لیلا در سریال پدر انتخاب شود.

جذابیت نقش لیلا برای خانم پارسا

جذابیت نقش لیلا برای خانم پارسا

خانم پارسا با بیان اینکه نقش لیلا برایش جذابیت زیادی داشت، گفت: در سال‌هایی که مشغول تحصیل بودم،همیشه دوست داشتم با نقشی وارد فضای حرفه‌ای شوم که چالش داشته باشد تا بتوانم در آن جایی که می‌توانم خودم را نشان بدهم. البته یک نگرانی هم داشتم که نکند با کار قبلی آقای عنقا یعنی «تنهایی لیلا» و لیلای آن سریال مقایسه شوم.

ریحانه پارسا در سریال پدر 

او در سریال پدر که از شبکه دو سیما پخش شد، نقش دختری به نام لیلا که یک دختر امروزی است را بازی کرد. او درباره نقش لیلا در سریال پدر می گوید: لیلا یک دختر امروزی است که به خاطر برخی اتفاقاتی که در دانشگاه می‌افتد با پسری به نام حامد تهرانی آشنا می‌شود و کل سریال جریان رابطه این دو نفر است.

ریحانه پارسا و همسرش

ریحانه پارسا و همسرش

خانم پارسا با مهدی کوشکی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرده است. مهدی کوشکی قبلا یک بار با صحرا فتحی ازدواج کرده و ریحانه پارسا همسر دوم او می باشد.

طلاق

او بعد از 3 تا 4 ماه زندگی مشترک با مهدی کوشکی در مرداد ماه 99 از همدیگر جدا شدند.

اینستاگرام ریحانه پارسا

فیلم و سریال ها

  • سریال پدر -96 (بهرنگ توفیقی)

عکس های ریحانه پارسا

ریحان پارسا

ریحان پارسا

ریحان پارسا

ریحان پارسا

ریحان پارسا

ریحان پارسا

ریحان پارسا

عکس ریحانه پارسا

عکس ریحانه پارسا

عکس ریحانه پارسا

عکس ریحانه پارسا

 ریحانه پارسا بیوگرافی

عکس های ریحانه پارسا

عکس ریحانه پارسا و همسرش

عکس ریحانه پارسا

فیلم های ریحانه پارسا

عکسهای شخصی ریحان پارسا

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا