سریال چوب خط چند قسمت است؟

دوست عزیز، لطفا از ما حمایت کنید

سریال چوب خط چند قسمت است؟

سریال چوب خط چند قسمت است؟ این سریال که از روز پنجشنبه چهاردهم اسفند به روی آنتن شبکه سه سیما رفته، به قسمت های پایانی رسیده است و یک سریال جدید دیگر جایگزینش می شود.

سریال چوب خط چند قسمت است؟

الهام پاوه‌نژاد بازیگر سریال «چوب خط» که قرار بود در ایام نوروز روی آنتن شبکه سه رود، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از پایان تصویربرداری این سریال و کم شدن قسمت‌های آن از ۱۷ قسمت به ۱۳ قسمت خبر داد.

وی نوشته است: «فراموش کن مسلسل را و مرگ را و به ماجرای زنبوری بیاندیش که در میانه‌ی میدان مین به جستجوی شاخه گلی‌ست.»

این شعر دقیقا شرح وضعیت تک تک ما بود وقتی برای ساخت «چوب خط» دور هم جمع شدیم!

با اضطراب کرونا و دلشوره‌های متعدد پیرامون، به وعده پخش در ایام نوروز کار را آغاز کردیم… سختی و سرما و فشار کار را به شوق دیدارتون در نوروز تحمل و صبوری کردیم.

تا شبی که تهیه کننده محترم منصور سهراب‌پور در پایان ساعت کار اعلام کردند به تصمیم شبکه، کار به جای نوروز ،شب‌های پایانی سال پخش خواهد شد…

نتیجه این که تا همین ساعاتی که گذشت گروه کاری کردند که بدون هم‌دلی شدنی نبود … بی‌شک وقتی هفده قسمت سریال با حذف سکانس‌های زیادی سیزده قسمت می‌شود!

وقتی برای رسیدن قسمت‌ها به پخش رسما چند ساعت قبل از پخش سکانس یا حتی صدا ضبط می‌شود، وقتی ساعت کار به حتی ۱۶ ساعت پر استرس و فشار می‌رسد… حتما کار با نواقص و‌ مشکلات زیاد تولید شده!

امشب که ضبط کار تمام شد احساس کردم ما بیش از دو ماه و نیم برای تولید این کار جنگیدیم.

سکانسی که امشب پخش شد دو روز قبل ضبط شد! و این ناممکن، ممکن نبود مگر به هم‌راهی و صبوری و هم‌دلی….

به همه‌ی همکاران و دوستانم در این پروژه خسته نباشید میگم!

می‌دونم که خیلی و‌باید نتیجه بهتر از این که می‌بینید میشد اما به دلایلی که گفتم گاهی امکان ساده‌ترین روتوش‌ها نبود و نشد که قطعا برای شمای بیننده دلیل موجهی نیست فقط توضیحی‌بود جهت دل آرام کردن خود ! شما کاستی‌ها را بر ما ببخشید.

به هر حال دست‌مریزاد به همه‌ی گروه که باهم امر نشدنی را شدنی کردیم…

به امید کارهای بهتر در شرایط مناسب که باب دل همگی ما باشه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *