زمان پخش و تکرار سریال روزهای آبی از شبکه پنج

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

زمان پخش و تکرار سریال روزهای آبی از شبکه پنج

پخش سریال روزهای آبی از عید سعید فطر در شبکه پنج سیما آغاز می شود؛ سریالی که به کارگردانی محمدرضا حاجی‌غلامی و تهیه‌کنندگی پرویز امیری ساخته شده است.

زمان پخش و تکرار سریال روزهای آبی از شبکه پنج

اولین قسمت سریال تلویریونی «روزهای آبی» به کارگردانی محمدرضا حاجی‌غلامی و تهیه‌کنندگی پرویز امیری پنج شنبه 23 اردیبهشت ماه مصادف با سعید فطر ساعت 23 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

این سریال به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه پنج تهیه و تولید شده و «اکبر عبدی، نادر سلیمانی، مهران رجبی، فریبا متخصص و ایرج نوذری»، از سرشناس‌ترین هنرمندان این پروژه تلویزیونی هستند.

از دیگر بازیگران این سریال هم می‌توان به «ویدا جوان، سامان صفاری، امیر غفارمنش، علی سلیمانی، رامین ناصر نصیر، علیرضا جلالی تبار، افشین سنگ‌چاپ، کیوان ساکت‌اف، مجید پتکی، مهسا غفوری، مرتضی زارع، عاطفه چوپانی، مجید شهریاری، پرهام موحدی، پریا مهدوی و امین علی شهسواری» اشاره کرد.

«روزهای آبی» درباره خانواده‌ای است که در شرایط مالی سخت قرار می‌گیرد و مجبور می‌شود تا در روستایی ساکن شوند و ارتباط آن‌ها با اهالی روستا، ماجرایی کمدی و تا حدودی فانتزی را پدید می‌آورد. زندگی خانواده‌ای که با توجه به مشکلات مالی پدر، مجبور به تجربه زندگی در روستای مادری‌شان می‌شوند و این آغاز چالش‌های تلخ و شیرین آن‌ها در روستا است.

ساعت پخش سریال روزهای آبی

ساعت پخش

سریال «روزهای آبی» از شنبه تا پنج شنبه هرشب ساعت 23  از شبکه 5 سیما پخش و تکرار آن روز بعد 1:45 بامداد، 10 صبح و 19 خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.