زمان پخش و تکرار سریال دودکش 2 از شبکه 1

برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک کنید!

زمان پخش و تکرار سریال دودکش 2 از شبکه 1

پخش سریال دودکش 2 بعد از اتمام سریال شب عید از شبکه یک سیما آغاز می شود. در ادامه زمان و ساعت دقیق پخش تکرار آن را در مجله اینترنتی پیک نت می خوانید.

زمان پخش و تکرار سریال دودکش 2 از شبکه 1

مجموعه تلویزیونی طنز «دودکش 2» از روز شنبه (5 تیر)، جایگزین سریال شب عید در شبکه یک سیما می شود.

در حالی که قرار بود پخش سریال تلویزیونی «دودکش ۲» به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی زینب تقوایی از شنبه پنجم تیر ماه آغاز شود، به دلیل انجام مراحل پست پروداکشن، این مجموعه کمدی از سه شنبه هفته جاری (8 تیر) روی آنتن خواهد رفت.

این سریال به کارگردانی برزو نیک نژاد ساخته شده است.

در خلاصه داستان سریال آمده است: «خانواده فیروز مشتاق که بی قیف و قپی به سفری رفته اند، در راه بازگشت به تهران با دختری همسفر می شوند که از نظر بهروز، «نیمه گمشده» قلمداد می شود و به ضرس قاطع، شروعی برای فرو رفتن خانواده در آمپاس است!

بماند که با آنچه از نصرت و شرایط جدیدش مشهود به نظر می رسد، بستر قمپزش گسترده تر از قبل شده است و با عقبه ای که از آنان سراغ داریم، ماجراهایی آغاز می شوند که بی هیچ شائبه ای در زندگی همه و بویژه کسانی که پا به قالیشویی می گذارند، تاثیر گذار هستند!».

هومن برق نورد، امیرحسین رستمی، سیما تیرانداز، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی و الهام اخوان و (با حضور) بهنام تشکر و (بازیگران  خردسال) حسین شهبازی، مهنا سیدی، هانا عباسی در «دودکش ۲» بازی دارند.

ساعت پخش

مجموعه تلویزیونی دودکش 2 هر شب ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. تکرار آن نیز در ساعت های ۳ بامداد، ۹ صبح و ۱۵ بعد از ظهر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *