ساعت بازی امروز استقلال و سپاهان 1400 + ترکیب احتمالی

5/5 - (1 امتیاز)

ساعت بازی امروز استقلال و سپاهان 1400 + ترکیب احتمالی

تیم استقلال تهران در یک دیدار حساس از هفته دهم لیگ برتر سال 1400 به مصاف سپاهان  اصفهان می رود.

این بازی قراره به میزبانی آبی پوشان تهران برگزار بشه.

در ادامه می توانید از تاریخ و ساعت دقیق این دیدار آگاه شوید.

ساعت بازی امروز استقلال و سپاهان 1400 + ترکیب احتمالی

تیم‌های فوتبال استقلال تهران و سپاهان اصفهان باید در حساس‌ترین بازی هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 16 روز سه شنبه 23 آذر 1400 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

استقلال با هدایت فرهاد مجیدی در ابتدا با ۳ پیروزی شروع مقتدرانه‌ای در لیگ داشت، اما تا هفته هشتم در کسب پیروزی ناکام ماند به طوری که مجیدی رکورد ۵ تساوی پیاپی با استقلال را به نام خود به ثبت رساند.

استقلال در هفته نهم و در دیداری خارج از خانه موفق شد با ۳ گل پیکان را شکست دهد تا با روحیه‌ای مضاعف رو در روی سپاهان قرار گیرد.

استقلالی‌ها به دنبال این هستند تا با کسب ۳ امتیاز دیگر برابر سپاهان جای خود را در جدول ارتقاء دهند. شاگردان فرهاد مجیدی اکنون با ۱۷ امتیاز کسب شده رده چهارم جدول رقابت‌های لیگ برتر را از آن خود کردند.

از طرفی تیم سپاهان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی این فصل لیگ برتر به شمار می‌رود. تیم محرم نویدکیا در هفته‌های گذشته نشان داده که در هر بازی به دنبال برد است.

همچنین سبک بازی شاگردان نویدکیا نشان داده که آن‌ها در هر بازی برای کسب ۳ امتیاز ممکن پا به زمین می‌گذراند و سید حسین حسینی و خط دفاعی استقلال کار سختی را در پیش دارند.

استقلال در فصل گذشته هر ۲ دیدار را مقابل سپاهان واگذار کرده است و آخرین پیروزی آبی‌های پایتخت مقابل طلایی پوشان اصفهانی در لیگ برتر به ۲ فصل پیش بر می‌گردد.

در حال حاضر سپاهان با ۱۹ امتیاز و بر حسب تفاضل گل کمتر نسبت به گل گهر سیرجان در رده دوم قرار گرفته است.

ترکیب احتمالی دو تیم

ترکیب احتمالی استقلال برای این دیدار به شرح زیر است:

حسین حسینی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، عارف آقاسی، جعفر سلمانی، کوین یامگا، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی‌پور، امیر حسین حسین‌زاده، سبحان خاقانی و رودی ژستد

احتمال دارد محرم نویدکیا نیز سپاهان را با ترکیب زیر به زمین بفرستد:

کریستوفر کنت، عزت الله پورقاز، گئورگی ولسیانی، امید نورافکن، دانیال اسماعیلی فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده، رضا میرزایی، شهریار مغانلو و سجاد شهباززاده

منبع: yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.