بازیگران فیلم خدا نزدیک است + داستان

4/5 - (4 امتیاز)

بازیگران فیلم خدا نزدیک است + داستان

در این بخش از مجله پیک نت قصد دارم به معرفی تمام بازیگران و خلاصه داستان فیلم «خدا نزدیک است» با بازی بابک حمیدیان و الناز شاکردوست بپردازم که به کارگردانی علی وزیریان ساخته شده است.

بازیگران فیلم خدا نزدیک است + داستان

«خدا نزدیک است» عنوان فیلم سینمایی ایرانی به کارگردانی و نویسندگی علی وزیریان می باشد که در سال 1386 به روی پرده سینماهای کشورمون رفته است.

تهیه کنندگی این فیلم را جواد نوروزبیگی انجام داده است.

خلاصه داستان

داستان فیلم درباره رضا است که با موتور مسافركشی می كند. او در نگاه اهالی، شيرين عقل است، ليكن در باطن جوانی با عاطفه و مهربان و برخوردار از سلامت كامل ذهنی است.

در نزديكی محل زندگی رضا، روستای كوچكی است كه بخشی از جاده آن در مسير سيل ويران شده است. اهالی برای تردد به آنجا ناچارند با موتورهای مسافركش و از راه جنگلی عبور كنند. در همين ايام، ليلا معلم جديد روستا از راه می رسد و برای رفتن به مدرسه ناچار می شود با موتور سفر كند.

رضا دلباخته ليلا شده، رفته رفته احوالاتش به گونه ای تغيير می يابد كه مادرش او را برای شفا به امامزاده می برد.

اسامی بازیگران فیلم خدا نزدیک است

اسامی بازیگران فیلم خدا نزدیک است

بازیگر نقش
بابک حمیدیان رضا
الناز شاکردوست لیلا
سعید نیکپور
مینا جعفرزاده
صفر روحی
الهه باوند
رضا ترکمان
مجید بابایی
میثم رازفر
خدیجه موسوی
قربان درویش
کیمیا میرشهیدی

فیلم خدا نزدیک است

سایر عوامل فیلم

برخی از عوامل تولید فیلم سینمایی «خدا نزدیک است» عبارتند از نویسنده و کارگردان: علی وزیریان، تهیه کنده و مجری طرح: جواد نوروزبیگی، مدیر فیلمبرداری: تقی پاک سیما، تدوین: حسن حسندوست، موسیقی: بردیا کیارس، صدابردار: مهران ملکوتی، طراحی و ترکیب صدا: محمدرضا دلپاک، طراح صحنه: بابک پناهی، طراح گریم: سعید ملکان، طراح جلوه های ویژه: محسن روزبهانی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.