تاریخ و زمان بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان ۱۴۰۰ کی و ساعت چنده

4.3/5 - (3 امتیاز)

تاریخ و زمان بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان ۱۴۰۰ کی و ساعت چنده

تاریخ و زمان بازی دو تیم پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران از فصل ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ کی و ساعت چنده؟ در ادامه با مجله پیک نت همراه باشید تا زمان دقیق این دیدار مهیج آگاه شوید.

تاریخ و زمان بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان ۱۴۰۰ کی و ساعت چنده

تیم پرسپولیس تهران با هدایت یحیی گل محمدی در پایان نیم فصل اول با 32 امتیاز و سه امتیاز اختلاف با استقلال در رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.

قرمزپوشان پایتخت در هفته پانزدهم به مصاف فجر سپاسی رفتند که توانسند با یک گل فجر را شکست بدهند و سه امتیاز بازی را از آن خود کنند. تیم پرسپولیس بعد از آن در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به دیدار ذوب آهن رفت و بازی را با برد پشت سر گذاشت و به مرحله بعدی راه پیدا کرد.

حال این تیم با دو برد متوالی که مقابل تیم های فجر و ذوب آهن در لیگ و جام حذفی به دست آورد، باید در هفته شانزدهم به مصاف تیم فولاد خوزستان برود و بعد از آن هم تعطیلات نیم فصل را خواهد داشت که تا 23 بهمن است.

فولاد خوزستان در آخرین بازی از لیگ برتر توانسته تیم پدیده را شکست دهد و با 21 امتیاز در مکان هفتم رده بندی لیگ برتر قرار گیرد. این تیم در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی هم با مس دیدار داشته اند که به تساوی رسیدند و در ضربات پنالتی بازی را واگذار کردند و نتوانستند به مرحله بعدی راه پیدا کنند.

با این اوصاف به نظر می رسد؛ این بازی که قرار است در ورزشگاه آزادی برگزار شود، بازی جذابی و حساسی خواهد شد. نمی توان این بازی را پیش بینی کرد؛ ولی تیم پرسپولیس باید سه امتیاز بازی را بگیرد، تا از مدعیان قهرمانی عقب نماند.

اگر شاگردان یحیی گل محمدی  سه امتیاز بازی را به صورت کامل نتوانند بگیرند؛ از آن طرف استقلال هم بازی خود را با برد پشت سر بگذارد، رسیدن به صدر جدول برای پرسپولیس خیلی سخت خواهد بود.

ساعت دقیق بازی

تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان ساعت 18 روز شنبه 2 بهمن 1400 در ورزشگاه آزادی به دیدار هم خواهند رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *