زمان بازی استقلال و هوادار 1400 کی و ساعت چند است

3.4/5 - (7 امتیاز)

زمان بازی استقلال و هوادار 1400 کی و ساعت چند است

تاریخ و زمان بازی استقلال تهران و هوادار در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال کشورمان ایران از فصل 1401 – 1400 کی و ساعت چند است؟ در ادامه با پیک نت همراه باشید تا از ساعت دقیق این دیدار مطلع شوید.

زمان بازی استقلال و هوادار 1400 کی و ساعت چند است

تیم استقلال تهران تا پایان نیم فصل اول با 35 امتیاز در صدر جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال کشورمان قرار دارد. بعد از آن هم تیم پرسپولیس با 3 امتیاز اختلاف و 32 امتیاز در رده بعدی ایستاده است.

شاگردان فرهاد مجیدی در هفته پانزدهم با نفت م سلیمان بازی داشته اند که با نتیجه پرگل سه بر صفر تیم نفت را شکست دادند و سه امتیاز بازی را از آن خود کردند. آبی پوشان پایتخت بعد از این بُردی که مقابل نفت به دست آوردند، در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با پیکان دیدار داشته اند که به دلیل ابتلای بسیاری از بازیکنان استقلال به کرونا، بازی که قرار بود روز سه شنبه برگزار شود، لغو شد.

حالا تیم استقلال تهران باید در هفته شانزدهم به مصاف هوادار برود؛ تیمی که با 14 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد و به نظر می رسد که تیم استقلال کار سختی را مقابل تیم هوادار تهران نخواهد داشت و به راحتی بتواند با نتیجه پرگل شکست دهد.

این بازی که قرار است به میزبانی هوادر برگزار شود؛ به دلیل اینکه تعداد زیادی از بازیکنان استقلال مبتلا به کرونا شده‌اند، ممکن است لغو شود. اگر این بازی برگزار نشود و پرسپولیس هم بازی خودش را با بُرد پشت سر بگذارد، می تواند جای استقلال را در صدر جدول بگیرد. با این تفاسیر تیم استقلال هم تمام سعی خودشان را خواهند کرد که بازی را برگزار کنند تا از کورس قهرمانی عقب نمانند.

تاریخ بازی

بازی تیم استقلال تهران و هوادار ساعت 17 روز جمعه 15 بهمن 1400 در ورزشگاه انقلاب کرج انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *