علت استعفای یحیی گل محمدی چیست

5/5 - (1 امتیاز)

علت استعفای یحیی گل محمدی چیست

علت استعفای یحیی گل محمدی از سرمربیگری پرسپولیس که قرار است دو هفته دیگر در بازی سوپرجام  فوتبال ایران به مصاف فولاد خوزستان برود، چیست؟ در ادامه با مجله پیک نت همراه باشید تا از دلیل جدایی سرمربی قرمزپوشان پایتخت مطلع شوید.

علت استعفای یحیی گل محمدی از سرمربیگری پرسپولیس چیست

به گزارش بخش خبری  مجله پیک نت به نقل از مهر؛ یحیی گل محمدی با ارسال نامه‌ای کتبی به افشین پیروانی و رضا درویش امروز چهارشنبه از سرمربیگری پرسپولیس استعفا داد.

سرمربی پرسپولیس به دلیل عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و همچنین عدم رسیدگی به درخواست‌ هایش از جمله تغییر محل تمرین تیم و شرایط سخت افزاری از هدایت سرخپوشان کناره گیری کرده است.

این در حالی است که بازیکنان پرسپولیس هم در اعتراض به مشکلات مالی تمرین امروز چهارشنبه خود را تحریم کردند.

گل محمدی از دستیاران خود خواسته است تا تمرینات را پیگیری کنند اما آنها هم اعلام کرده‌اند که با این وضعیت با باشگاه همکاری نمی‌کنند.

وعده جدید بعد از استعفای یحیی

ورزش 3 نوشت: با گذشت یک بازی از نیم فصل دوم، بازیکنان پرسپولیس تنها موفق به کسب 20 درصد از مطالبات خود شده اند تا به شدت نسبت به این موضوع معترض باشند و امروز نیز در تمرین حاضر نشوند و اعتصاب خود را به نمایش بگذارند.

اتفاقی که باعث شد تا یحیی گل محمدی نیز از سمت خود کناره گیری کند و استعفایش را تقدیم افشین پیروانی کند تا در اختیار مدیریت باشگاه قرار دهد.

اکنون اما خبر می رسد باشگاه پرسپولیس و مدیریت آن این وعده را داده که طی ساعات آتی و نهایت تا فردا، 10 درصد از مطالبات بازیکنان را به حساب آنها واریز کرده و 5 درصد دیگر را نیز هفته آینده تامین و به حساب آنها واریز کند.

باید دید با این وعده و در شرایطی که حتی با پرداخت این 15 درصد نیز جمع مطالبات بازیکنان به 35 درصد در نیم فصل خواهد رسید، آیا آنها اعتصاب خود را خواهند شکست و از همه مهمتر اینکه آیا یحیی هم بعد از استعفا راضی به بازگشت خواهد شد یا خیر.

حتما ببینید

زمان پخش و تکرار سریال آسمان همیشه ابری نیست از شبکه آی فیلم

زمان پخش و تکرار سریال آسمان همیشه ابری نیست از شبکه آی فیلم

سریال تلویزیونی آسمان همیشه ابری نیست از روز یکشنبه چهاردهم خردادماه در جدول پخش سریال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *