زمان پخش و تکرار سریال آتش در گلستان از شبکه پنج

4.6/5 - (59 امتیاز)

زمان پخش و تکرار سریال آتش در گلستان از شبکه پنج

سریال آتش در گلستان با نام قبلی  «خداحافظ مادر» با بازی مرجان قمری، پانته‌ آ سیروس، فریدون محرابی، مهران نائل، قرار است بزودی از شبکه پنج سیما پخش شود.

زمان پخش و تکرار سریال آتش در گلستان از شبکه پنج

مجموعه تلویزیونی «آتش در گلستان» از روز شنبه (30 بهمن 1400)، جایگزین سریال خارجی مامور انتقال در شبکه پنج سیما خواهد شد.

این سریال که به کارگردانی پرویز شیخ طادی در سال 1400 ساخته شده، قرار بود در دهه فجر با نام «خداحافظ مادر» به روی آنتن برود که بنا به دلایلی پخش نشد و حالا با تغییر نام به «آتش در گلستان»، قرار است به نمایش گذاشته شود.

«آتش در گلستان» روایتگر قصه‌ای زنانه و در عین حال حماسی در خطه غرب کشور است که در سال ۱۳۵۸ اتفاق می‌افتد و مرضیه حدیدچی معروف به طاهره دباغ در شکل‌گیری این قصه احساسی حماسی نقش موثری دارد.

طاهره دباغ که به او لقب مادربزرگ انقلاب را داده‌اند، چریک مسلح و زندانی سیاسی در زمان حکومت پهلوی بود که در دوران تبعید امام خمینی (ره) در پاریس محافظ شخصی خانواده ایشان بود.

مرجان قمری، پانته‌ آ سیروس، فریدون محرابی، مهران نائل، فرید قبادی، داریوش فائزی، آرزو تاج‌ نیا و مهری آل‌ آقا در این سریال به هنرمندی پرداخته اند.

ساعت پخش

سریال آتش در گلستان  هر شب ساعت 23 از شبکه پنج سیما پخش می شود و روز بعد ساعت 11 قبل از ظهر و 19، تکرار آن به روی آنتن می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.