مهتاب اکبری بازیگر نقش سوگند در سریال لحظه گرگ و میش

5/5 - (2 امتیاز)
مهتاب اکبری بازیگر نقش سوگند در سریال لحظه گرگ و میش
مهتاب اکبری بازیگر نقش سوگند در سریال لحظه گرگ و میش
بیوگرافی مهتاب اکبری بازیگر نقش سوگند در سریال لحظه گرگ و میش به همراه عکس های اینستاگرام این بازیگر جوان تلویزیون را در این صفحه از سایت می توانید مشاهده کنید.

مهتاب اکبری

مهتاب اکبری بازیگر نقش سوگند در سریال لحظه گرگ و میش متولد دوم اردیبهشت 1369 می باشد.مهتاب اکبری در دانشگاه سوره در رشته بازیگری تحصیل کرده ، و از هنرجویان هومن سیدی بودند.وی تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارد و به همراه پدر و مادرش در یک خانواده چهار نفره زندگی می کنند.

او اولین تجربه اش بازی در سریال لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان می باشد ولی در عرصه تئاتر فعالیت هایی نیز داشته است.

ازدواج و همسر

مهتاب اکبری بازیگر جوان تلویزیون ، ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

مهتاب اکبری در سریال لحظه گرگ و میش

مهتاب اکبری در سریال لحظه گرگ و میش

مهتاب اکبری در سریال لحظه گرگ و میش بازیگر نقش سوگند دختر دکتر سروش را بازی می کند در این سریال  او در کودکی مادرش را بعلت بیماری از دست می دهد و پدرش که سروش می باشد با یاسمن ازدواج می کند و سوگند هم از مادر واقعی خود خبر ندارد و به سن نوجوانی که می رسد می فهمد که یاسمن مادر واقعی او نمی باشد و ….

او در این سریال یکی از نقش های اصلی سریال پرمخاطب لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان بازی می کند و در کنار بازیگرانی چون فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی ، المیرا دهقانی، حسام محمودی به ایفای نقش پرداخته است.

سریال لحظه گرگ و میش  روایتگر فراز و فرود زندگی خانواده‌ای اصیل در طول سه دهه‌ با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده است، روایتی که از دهه ۶۰ آغاز گشته، حوادث مختلفی از قبیل جنگ، تحولات اجتماعی و اقتصادی … را پشت سر گذاشته و در زمان معاصر پایان می‌پذیرد.

مهتاب اکبری و مادرش

مهتاب اکبری

بیوگرافی مهتاب اکبری

عکس های اینستاگرام مهتاب اکبری

مهتاب اکبری بازیگر

پیشنهادها:

بیوگرافی پاشا رستمی

بیوگرافی المیرا دهقانی

بیوگرافی پانیذ برزعلی

حتما ببینید

بیوگرافی میترا رفیع بازیگر نقش گلنار در سریال گیلدخت + عکس ها

بیوگرافی میترا رفیع بازیگر نقش گلنار در سریال گیلدخت + عکس ها

میترا رفیع یکی از بازیگران جوان جویای نام است که با بازی در سریال بی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *